Ders Dağıtım Programı DAĞITMATİK 2.0

Kodla Büyü
Elinize sağlık. Raporaması güzel olmuş.. Kodlama bilseydim yardım etmek için elimden eleni yapardım,.
En azından basit fikirlerimiz yazabilirm diye düşündüm.
1- raporlamanın içine "yoğunluk tablosu " yerleştirilebilir. Okulda hangi saatte kaç öğretmenin olduğunu görmek için.
2- Öğretmen bilgilerine kulüp de eklenebilir.

bilişimbilgi' Alıntı:
BENDE 1 SAAT OLDU HALA DERS DAĞITIMINI YAPAMADI NEDEN? MURAT BİR CEVAP VERSEN ÇOK SEVİNECEM
Hocam dağıtımı yapılamayan ders programı dosyasını gönderirseniz bilebilirim. Eğer ders dağıtım yüzdesi belli bir sayıda takılı kalmışsa büyük ihtimalle o dağıtımın gerçekleştirilmesi imkansızdır. Dağıtım yüzdesi sürekli hareket ediyorsa dağıtım sağlıklı bir şekilde sürüyor demektir. 100.000 çevirim dağıtımı yapılmış bir dağıtımda Max yerleştirme yüzdesi %98 gibi bir rakama ulaşamamışsa ders programı çok kapalı demektir. Benim tavsiyem öğretmenlerin günlerini aynı anda kapatıp dağıtımı yapmaktansa kademeli olarak kapatarak hangi öğretmende sorun olduğunu görmektir. Kolay gelsin.

MuratAKAR' Alıntı:
bilişimbilgi' Alıntı:
BENDE 1 SAAT OLDU HALA DERS DAĞITIMINI YAPAMADI NEDEN? MURAT BİR CEVAP VERSEN ÇOK SEVİNECEM
Hocam dağıtımı yapılamayan ders programı dosyasını gönderirseniz bilebilirim. Eğer ders dağıtım yüzdesi belli bir sayıda takılı kalmışsa büyük ihtimalle o dağıtımın gerçekleştirilmesi imkansızdır. Dağıtım yüzdesi sürekli hareket ediyorsa dağıtım sağlıklı bir şekilde sürüyor demektir. 100.000 çevirim dağıtımı yapılmış bir dağıtımda Max yerleştirme yüzdesi %98 gibi bir rakama ulaşamamışsa ders programı çok kapalı demektir. Benim tavsiyem öğretmenlerin günlerini aynı anda kapatıp dağıtımı yapmaktansa kademeli olarak kapatarak hangi öğretmende sorun olduğunu görmektir. Kolay gelsin.

ALLAH RAZI OLSUN HOCAM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...

MuratAKAR' Alıntı:
Programın geliştirilmesi durmuştur.

Çok üzüldüm. Çok güzel bir programdı. Rapor sayfaları, planlama yapma işleri güzeldi.

Birçok okula bu programı tavsiye etmiştim. Beğenilen bir programdı.

Keşke devap etseniz yada http://www.sourceforge.net/ gibi biryere kodlarını ve exe halini yükleyip gelişmesini teşvik etseniz...

Yine de teşekkür ederiz.

Ekli dosyalar

• DağıtMatik v1.0.5629 (39424) - Kopya.zip
    351.9 KB · Görüntüleme: 644
Hocam harika program Allah razı olsun. Ancak manuel ders sabitleme, diğer tabirle ders çakma olsa tadından yenmez olacak

Eskileri boşverin hepsi dekstop. Yeni online bi program var:

proders.com

İlk yıl ücretsizmiş.

Mutlaka deneyin derim :!: :!: :++: :++:

seozyurek' Alıntı:

proders.com

İlk yıl ücretsizmiş.

Mutlaka deneyin derim :!: :!: :++: :++:
Yazdıınız ilk 3 mesajın reklam olduğu gerçeğini bir kenara bırakırsak, verdiğiniz site okuldan açılmıyor..
Eğer reklam yapmak istiyorsanız , en azından yeni bir konu başlığı açar, "arkadaşlar böyle birşey yaptık, memnun kalacağınızı umuyorum vs" yazarsınız...

hasan' Alıntı:
seozyurek' Alıntı:

proders.com

İlk yıl ücretsizmiş.

Mutlaka deneyin derim
Yazdıınız ilk 3 mesajın reklam olduğu gerçeğini bir kenara bırakırsak, verdiğiniz site okuldan açılmıyor..
Eğer reklam yapmak istiyorsanız , en azından yeni bir konu başlığı açar, "arkadaşlar böyle birşey yaptık, memnun kalacağınızı umuyorum vs" yazarsınız...

:alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

Geri