İLAÇLI DRIVE VACCINE VAR MIIIII

Kodla Büyü

joomlaci

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar elinde drive vaccine olup win7 ile sorun çıkarmayan varsa paylaşabilir mi lütfen ya
bende var drive vaccine hem de ilaçlı milaçlı
ama bazen vin7 ye kurunca sapıtıyo pc
klasörde durduğu gibi durmuyo meret...

toolwiz Time freeze kurdum xp ye. şimdilik gayet başarılı devre dışı bırakınca Reset atmadan işini hallediyorsun sevdim bunu :)

DRIVE VACCINE yaklaşık 4 yıldan bu yana sorunsuz kullanırım.Süper birşey.

COBOL' Alıntı:
joomlaci' Alıntı:
COBOL' Alıntı:
hocam paylaşaydın keşke de biz de sorunsuz kullanaydık:)
Sorunsuz çalışan DriveVacine linkini zaten esengülba üyemiz vermiş. Bende 4 yıl önce aynı sayfadan alıp kullanmaya başladım.
Bu arada sorun derken anlamadım!!! bende şu anda 3-4 yerden indirdiğim DV var .Hepsinide okuldaki arkadaşlarda akrabalarımızda sorunsunsuz kullanıyoruz.Ne sorunu çıkacakki?
Örneğin okuldaki kullandığım bilgisayarda 4 yıl önce kurmuştum.Pasif (disable) modda kullanıyordum.Bu seminer döneminde home tuşuna bastım. "restore now" ve bilgisayar formatlandı.
Hatta oğlum kendi kullanığı sistemde (6 yıllık laptop) program içindeki dosyalarda türkçeleştirme bile yaptı, öyle kullanıyor.DV ile format derdi biter.Kendinize zaman kalır.
Comodo timemachine nin basit ve sade bir özetidir.
http://www.bilgisayarbilisim.net/gu...mayin-bunu-kullanin-ucretsiz-full-t30686.html

bende aynısını kullanıyorsum ama internetin bağlı olduğu bilgisayarlarda aktivasyon istiyor. Siz de program nasıl sorunsuz çalışıyor ?

anadoluman' Alıntı:
COBOL' Alıntı:
joomlaci' Alıntı:
COBOL' Alıntı:
hocam paylaşaydın keşke de biz de sorunsuz kullanaydık:)
Sorunsuz çalışan DriveVacine linkini zaten esengülba üyemiz vermiş. Bende 4 yıl önce aynı sayfadan alıp kullanmaya başladım.
Bu arada sorun derken anlamadım!!! bende şu anda 3-4 yerden indirdiğim DV var .Hepsinide okuldaki arkadaşlarda akrabalarımızda sorunsunsuz kullanıyoruz.Ne sorunu çıkacakki?
Örneğin okuldaki kullandığım bilgisayarda 4 yıl önce kurmuştum.Pasif (disable) modda kullanıyordum.Bu seminer döneminde home tuşuna bastım. "restore now" ve bilgisayar formatlandı.
Hatta oğlum kendi kullanığı sistemde (6 yıllık laptop) program içindeki dosyalarda türkçeleştirme bile yaptı, öyle kullanıyor.DV ile format derdi biter.Kendinize zaman kalır.
Comodo timemachine nin basit ve sade bir özetidir.
http://www.bilgisayarbilisim.net/gu...mayin-bunu-kullanin-ucretsiz-full-t30686.html

bende aynısını kullanıyorsum ama internetin bağlı olduğu bilgisayarlarda aktivasyon istiyor. Siz de program nasıl sorunsuz çalışıyor ?
CEVAP SORUDA olmuş.

bilgisayarı drive vaccine mi daha çok kasar yoksa deepfreeze mi ??? deepfreeze biraz kasıyor da!

bil_teknik' Alıntı:
http://dosya.co/yb9kgkfh71bu/Drive_Vaccine_PC_Restore_Plus.rar.html

buradan indirebilirsin...
bu sürümü biliyorum ben...kurduğunuz zaman 3 vakte kadar kaçağa düşüyorsun...bu ilacı sağlık bakanlığı karşılamıor... indireceklerin dikkatine

hocam ben bu sürüm yerine ilk kurulumda demo olarak kurulanı kullanıyorum..k e y aynı k e y...ama kurulumda s e r i a l girmiyom demo olarak kuruyom...sonrası bildiğin şeyler işte

Hocam varolan DV ler pıd ler aynı diyelimki 1000 adet lisans var.
DV sahibine netten sinyal gönderiyor.Lisans kontrol sinyali.2000 kişi kursa hepside deaktif oluyor.Sen olsan ne yapardın?

joomlaci' Alıntı:
arkadaşlar elinde drive vaccine olup win7 ile sorun çıkarmayan varsa paylaşabilir mi lütfen ya

Aktivasyon hatası verdikten sonra sanırım yapacak hiç bir şey yok hocam. Programı kaldırıp yüklemek gerekiyor. Anlamadığım program neden xp sistemlerde aktivasyon sorunu çıkarmazken win7 lerde çıkarıyor?
Ama çalışan sistemler için sanırım yapacak bir şeyler var. internetcafeciler.net sitesinde okumuştum. Host dosyasına

127.0.0.1 http://www.eazsolution.com
127.0.0.1 drivevaccine.com
127.0.0.1 horizondatasys.com

eklemesi yapınca aktivasyon hatasının çıkmadığından bahsedilmiş. İşe yarayacağını düşünüyorum. Adobe yada Autodesk ürünleri içinde ilaç yaparken bu yöntemleri zaman zaman bende kullanmıştım. Ama bunu alışkanlık haline getirip ilk aşamada yapmak gerek. Çünkü daha sonra insan çalışan sisteme bunu yapmaya üşeniyor. 1-2 bilgisayar olsa yapılır da bütün lab bilgisayarlarına bunu yapmak benim gözümde büyüyor. Sorun çıkartanlara deniyecem artık.

F9 değil sadece home kullanılıyor zannersem.Başka bir tuş yok
Bilen varsa...??? :cry:

joomlaci' Alıntı:

bende var. okulda kullanıyorum ve çok memnunum. fakat benim bilgisayarlar xp sürüm.
bana güzel bir ücretsiz dosya yükleme adresi verin ben oraya yükleyeyim. isteyen arkadaşlar indirsin

şifresi unutulan driver vaccine kaldırma, işe yarar mı bilmiyorum.alıntı

win 7 dvd sini tak.
kurulum ekranından onara tıkla
önyükleme kısmını onar de o gerisini halleder.

yada illa yeniden sistem kuracam dersen win 7 kurulumda format listesinde yaklaşık 80 mb lık bir bölüm daha çıkar onu sil kurulum yeniden oluşturacaktır.

şu an bütün kurduğum win 7 sistemlerde aktivasyon sorunu yaşıyorum. bütün tahtalarım gittiiiiiiiiii:( kullandığım pid: HDSYSC-CA85DD-E1E1F7-031D00-A31DC3-F779C1 bu idi.fakat artık işe yaramıyor:( elinde yeni bi kod olan varmı? ya da bu sorunu nasıl aşabilirim?

benimde labdakiler gitmis. Xp kurulu sistemde programı kaldırıp tekrar kurdum düzeldi. Ama win 7 de denemedim daha.

Geri