İNTERNET ÜZERİNDEN BAĞLANTI...

Kodla Büyü

ORJİNAL

Aktif Üye
:!: :!: ŞİMDE BENİM İKİ BİLGİSAYARIM TEK MODEMDEN İNTERNETE BAĞLI. BEN EN KOLAY ŞEKİLDE BU İKİ BİLGİSAYAR ARASINDA NASIL BAĞ KURABİLİRİM.( BİRİ YÖNETİCİ BİLGİSAYAR OLACAK.) YARDIM EDERSENİZ ÇOK SEVİNİRİM. :?: :?: WİNDOWS 7 KULLANIYORUM HER İKİ BİLGİSAYARDA WİNDOWS 7 DİR...

bir ev ağı kuracaksın ağı kurarken de dosya ve yazıcı paylaşımını açacaksın

ya yapmayın arkadaşlar :D
switch alacan en kolayı (15-20 TL)
sonra counter'mı oynarsın dosya mı alırsın sana kalmış.

pcde ekranın sag alt tarafında sn dk da on kez yerel ag baglantısı baglı diyo hemen sonra baglantı kesildi diyo bu sorun neden kaynaklanıyor birisi bana yardım etsin

atauni36' Alıntı:
pcde ekranın sag alt tarafında sn dk da on kez yerel ag baglantısı baglı diyo hemen sonra baglantı kesildi diyo bu sorun neden kaynaklanıyor birisi bana yardım etsin

muhtemelen ethernet kartınız bozulmuş. yeni bir ethernet kartı alın. çok pahalı değil. eskisi onboardsa biostan devre dışı bırakın. ikinci ihtimal cat5 kabloda temassızlık olabilir.

laptop u bagladım hiç bi sorun yok ben ulrasoftu kullnıyorum bnm pc facebooku açmıyo sebep ıltrasof olabilirmi?

atauni36' Alıntı:
laptop u bagladım hiç bi sorun yok ben ulrasoftu kullnıyorum bnm pc facebooku açmıyo sebep ıltrasof olabilirmi?
olamaz. ayrıca bir pc neden facebooku açmaz ki. dns çıkışınıza hükmeden bir virüs var sanırım. eğer o yüzdense bir virüs taraması yapın.. ultrasurf de kullanmayın onun yerine dns ayarlarınızı değiştirin

atauni36' Alıntı:

"bnm pc facebooku açmıyo" bunu söyleyen bir bt öğretmeni olamaz/olmamalı bir öğrencidir diye düşünüyorum ve bilgisayarı çok iyi bildiğini sanan ve dersi bize işkence haline getiren bu gençliğe gülüyorum

ağ ve paylaşım seçenekleri------>ev grubu ve paylaşım seçeneklerini seçin---->Ev grubu parolanızı görüntüleyin ve yazdırın

bu kısma geldikten sonra oradaki numarayı o kısımda yazdığı şekilde diğer bilgisayarınıza uygulayın bu kadar...

Benim ögretmen oldugumu nerden çıkardın bide yazım yanlışlarıma cevap verecegine sorunuma cevap ver...

atauni36' Alıntı:
Benim ögretmen oldugumu nerden çıkardın bide yazım yanlışlarıma cevap verecegine sorunuma cevap ver...

Ben yazım yanlışlarına değil facebook a girmeyen pc söylemine cevap verdim. Öğretmen olmadığın mesajdan belli zaten. burası bt öğretmen forumu. sen git selamette oyna hadi bakim

burası bt ögretmen formu ama soruma cevap aldım yani burdada sorulara cevap veriliyormuş, sen de ilgili alanlara yorum yap fuzuli yazıp zamanımı alma ...

atauni36' Alıntı:
burası bt ögretmen formu ama soruma cevap aldım yani burdada sorulara cevap veriliyormuş, sen de ilgili alanlara yorum yap fuzuli yazıp zamanımı alma ...

amma yüzsüzsün ha. bide zamanını almamızdan mı şikayetçisin

Geri