2012000373 nolu Web Tabanlı İçerik Geliştirme Kursu ANTALYA

Kodla Büyü

vgm

Aktif Üye
Arkadaşlar ilk 4 onay tamam bende. bu kursa katılan-katılacak varmı?
son onayda sıkıntı çıkarmı acaba?

Bu kurs daha önce Antalya'da yapıldı hatta başka illerde de, WTİG 3 de diyebiliriz buna ama hangi konular işleniyor katılan bir arkadaş yazsa güzel olur.

inşallah çıkar 5. kişini iptal de edebiliyor. içerik olarak flash cs6 ile android ve ios için içerik geliştirme fatih projesiyle öğrencilere verilecek tabletlerde kullanılması için güzel bir eğitim olur inşallah

Indesign cs6 ve flash ağırlıklı bir eğitim olmuştu. Ben de Gaipaşa'da aldım eğitimi. Açıkçası çok da memnun kalmamıştım. 2 haftalık bir kurs ve o kadar küçük bir yer ki Gazipaşa canınız sıkılıyo. 2 günde bitiyo zaten Gazipaşa. Gidilecek en yakın yer Alanya. Öğretmenevi müdürü kişi sayısı az olan kurslarda gezdirmeye sıcak bakmıyor.Zaten sizi öğretmenevini kalkındıracak sermaye olarak görüyorlar. Doğru dürüst yemek yemeyen arkadaşlardan günlük yemek parası 22 tl kesilmişti. Yemekleri de güzel değildi öğretmenevinin. Yatak ücretleri enstitülerinkinden fazla ve yemeklerde öğün seçemiyorsunuz. Giden arkadaşlar beğendiler ama ben enstitülerde daha iyi vakit geçirmiştim. Enstitüler bu anlamda daha kaliteli hizmet veriyorlar bence. Eğitim içeriği güzeldi, verimli olmuştu. İyi vakit geçirirsiniz umarım.

Bu seminer Muratpaşa Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi 'nde s anırım Antalya merkez o yuzden daha aktif ve dolu dolu geçer diye tahmin ediyorum ben :)

Antalyada görüşürüz arkadaşlar. Bu arada konaklama, Uygulama otelimi yoksa öğretmen evimi? Bilgisi olan varmı?

Geri