2014-2015 6. sınıf yıllık plan yeni

Kodla Büyü

murat02

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Planı bilişim teknolojileri 3.4.5.6 ve 7. basamak kitaplarından alıntılar yapılarak yeni programa göre hazırladım. Genelde uygulama ağırlıklı. yorumlarınızı bekliyorum. iyi çalışmalar.
Arkadaşlar plana uygun kitabı da yükledim. Bilginize...

Ekli dosyalar

• 6.sinif.bilisim.yillik.plan.2014-2015.rar
    9.3 KB · Görüntüleme: 668
  • kitap.part1.rar
    5 MB · Görüntüleme: 267
  • kitap.part2.rar
    5 MB · Görüntüleme: 221
  • kitap.part3.rar
    5 MB · Görüntüleme: 221
  • kitap.part4.rar
    1.2 MB · Görüntüleme: 268
teşekkürler hocam. bu etkinleri uygularsak günlük plan hazırlamamıza da gerek kalmaz.

murat02' Alıntı:
Planı bilişim teknolojileri 3.4.5.6 ve 7. basamak kitaplarından alıntılar yapılarak yeni programa göre hazırladım. Genelde uygulama ağırlıklı. yorumlarınızı bekliyorum. iyi çalışmalar.

Ellerine sağlık, teşekkürler hocam ama bu kazanımlar öğretim programında yok. Bu şekilde belirleme şansımız var mı?

angelicaa' Alıntı:
murat02' Alıntı:

Ellerine sağlık, teşekkürler hocam ama bu kazanımlar öğretim programında yok. Bu şekilde belirleme şansımız var mı?

Hocam yeni öğretim programındaki konulara göre 5. sınıfta temel -I seviyesini işledik. 6. sınıfta da Temel II konularını işlememiz gerekiyor. Fakat İlk konular Temel I'e benzer olduğundan teorik kısım yerine biraz daha ileri düzey konular belirledim.

murat02' Alıntı:
angelicaa' Alıntı:
murat02' Alıntı:

Hocam yeni öğretim programındaki konulara göre 5. sınıfta temel -I seviyesini işledik. 6. sınıfta da Temel II konularını işlememiz gerekiyor. Fakat İlk konular Temel I'e benzer olduğundan teorik kısım yerine biraz daha ileri düzey konular belirledim.

Ben de aynı fikirdeyim. Öğretim programındaki kazanımların dışına çıkan var mı diye merak ediyordum. O yüzden sordum. Ellerine sağlık hocam.

Geri