25 Saatlik FATİH Projesi ETK kursu Hakkında

Kodla Büyü

bote_erz

Süper Üye
Süper Üye
hocalarım bu kursun içeriği ve yöntemi tamamen değişmiş. Ön test, değerlendirme testi gibi yenilikler gelmiş. Bende bu yöntemle ilk defa verecem bu kursu. Konu içeriğide ve sırasıda değişmiş. Bu konuda yardım istiyorum elinizde örnek değerlendirme klasörü varsa paylaşırmısınız. Kaynaklar.

sayın hocam,
il eğitmeni ile iletişime geçerseniz sizin için daha faydalı çözümlere ulaşacağınızı düşünüyorum
Kolaylıklar dilerim.

Hocam Bu kurs şu anda verilmiyor. Çünkü Esy eğitimleri bitmedi. esy eğitimleri bittikten sonra başarısız olan yada herhangi bir nedenle bu kursları alamayanlar öğretmenlere verilecek bu kurs. Yeğitek'in yazısı bu şekilde idi. Siz hangi ildesiniz bu kursu uygulayacaksınız. En azından 2017 ocak ayına kadar bu kurs verilmeyecek.

Bote Hakan' Alıntı:
hocalarım bu kursun içeriği ve yöntemi tamamen değişmiş. Ön test, değerlendirme testi gibi yenilikler gelmiş. Bende bu yöntemle ilk defa verecem bu kursu. Konu içeriğide ve sırasıda değişmiş. Bu konuda yardım istiyorum elinizde örnek değerlendirme klasörü varsa paylaşırmısınız. Kaynaklar.

Hocam Bu kurs şu anda verilmiyor. Çünkü Esy eğitimleri bitmedi. esy eğitimleri bittikten sonra başarısız olan yada herhangi bir nedenle bu kursları alamayanlar öğretmenlere verilecek bu kurs. Yeğitek'in yazısı bu şekilde idi. Siz hangi ildesiniz bu kursu uygulayacaksınız. En azından 2017 ocak ayına kadar bu kurs verilmeyecek.

:?: :?: :?:

Hocam ekte 2 farklı dosya var birisi 40 soruluk örnek sınav kurs sonu için, excel olan da kurs evrakları vb.. dosyası. excel dosyasında kursiyer isim soyisim ile tc lerini ve kurs bilgilerini GİRİŞ kısmına yazıp formları hazırla butonuna tıklaman yeterli ama her sayfayı tekrardan kontrol et çünkü eksiklikler var elle düzeltmen gereken yerler olabilir. Ön Testi de bulursam gönderirim inş

Ekli dosyalar

• ornek.rar
    189.1 KB · Görüntüleme: 107
champi0ns' Alıntı:
Bote Hakan' Alıntı:

:?: :?: :?:

Ben şu anda veriyorum bu kursu. Bugün son gün sunumlardan sonra sınav yapıcam.

Geri