3D Studio Max 2011 Eğitim Seti

Kodla Büyü
çok emek var bu eğitimin üzerinde....

metin hazırlama ekibi - yener, özgür yaman, gülizar, ahmet kızılelma, ahmet kuşdemir, tuna, volkan, çağlar, çelebi, vural, uygar, yasin, ferhat, yavuz hocalarım. (autocad, php, visual studio ve captivate eğitimlerinde olduğu gibi...)

seslendirme- murat bey

son kontroller, düzeltmeler- betül hanım

ve tabi ki düzenleme-kontrol-montaj- özkan hoca......

aklıma gelenler bunlar :)

tüm arkadaşların, özellikle de özkan hocamın ellerine, kollarına sağlık....

ben biliyorum ki bu adamın (özkan hocanın) tüm yazı bu eğitime adandı....

faydalı olur inşallah....

linkteki eğitim çizgi tagemde ki eğitim mi arkadaşlar boşuna indirmeyeyim o zaman?

bilisimci61' Alıntı:
linkteki eğitim çizgi tagemde ki eğitim mi arkadaşlar boşuna indirmeyeyim o zaman?

Katılıyorum, hiçbir zaman indirmenize gerek yok, her zaman ücretsiz olacak ve inşallah orada duruyor olacak. Ayrıca tüm eğitimlerimizi de DVD'ler ile zaten sunuyoruz. örneğin Chip dergisi ile...

Niyazi SARAL' Alıntı:
bilisimci61' Alıntı:

Katılıyorum, hiçbir zaman indirmenize gerek yok, her zaman ücretsiz olacak ve inşallah orada duruyor olacak. Ayrıca tüm eğitimlerimizi de DVD'ler ile zaten sunuyoruz. örneğin Chip dergisi ile...

Chip Dergisi 3D Studio Max 2011 Eğitim Seti verdimi hocam...

cemilcemil2' Alıntı:
Niyazi SARAL' Alıntı:
bilisimci61' Alıntı:

Vermiş olması lazım. Vermedi ise bizim DVD'lerden kopya çekin. Bir arkadaşınızda vardır nasıl olsa :)

Niyazi SARAL' Alıntı:
cemilcemil2' Alıntı:
Niyazi SARAL' Alıntı:
bilisimci61' Alıntı:

Vermiş olması lazım. Vermedi ise bizim DVD'lerden kopya çekin. Bir arkadaşınızda vardır nasıl olsa :)

Chip dergisi bu seti vermemiş baktım netten. Bu set arkadaşlarımda yok. Forumda
elinde olan arkadaşlardan biri upload ederse iyi olur.

Geri