9 Nisan Ankara eyleminden kareler..

Kodla Büyü
kaan058' Alıntı:
ben bu eylemi basında hiç duymadım ama yapanlarında yüreğine sağlık bu hafta sonu 16 nisanda türk eğitim senin eylemi var bütün arkadaşalarımızı davet ediyorum.
Ben de seni forumda sabitlenmiş basında eylem haberleri başlığına bakmaya davet ediyorum garip insan.

Çok güzel bir eylem olmuş. Katılanların hepsinin emeğine sağlık. Kızım çok küçük olmasaydı ben de orada olmayı çok istiyordum.

Ben dahil herkesin bir mazereti- yani bahanesi ! vardı :( Katılımcı sayısı çok azdı, bence gidenleri tebrik etme yerine, bundan sonra yapılacak etkinliklere destek olalım... Bu bizim davamız,savaşımız..

Bunlarda benden ...

Ekli dosyalar

• IMG_1890.jpg
    IMG_1890.jpg
    146.3 KB · Görüntüleme: 3,250
  • IMG_1897.jpg
    IMG_1897.jpg
    160.9 KB · Görüntüleme: 3,249
  • IMG_1992.jpg
    IMG_1992.jpg
    141.7 KB · Görüntüleme: 3,250
  • IMG_1998.jpg
    IMG_1998.jpg
    140.7 KB · Görüntüleme: 3,251
  • IMG_1954.jpg
    IMG_1954.jpg
    166.7 KB · Görüntüleme: 3,250
  • IMG_1995.jpg
    IMG_1995.jpg
    136.6 KB · Görüntüleme: 3,248
Teachnologist' Alıntı:
Suratımızı yakından yakından çakiyordun biz de noluyo yahu dedik :D
hocam aşağıdaki fotoğrafta en soldaki gri ceketli, siyah çantalı fotoğrafçı benim:)
file.php

bt^' Alıntı:
evet hepsini toplu upload ederseniz güzel olur bence;)
en kısa zamanda upload etmeye başlayacağım.. muhtemelen rar olarak yüklerim:)

eemree' Alıntı:
giitk birşey oldumu azaldık mı işten mi atıltık dayak mı yedik dikkate mi alınmadık..Aksine daha da büyüdük ilgi çektik.Kadrolusu da sözleşmeli için bağırdı.Yeri geldi Ders isteyende sınırları belli formatörlük için bağırdı ders istemeyende ders için bağırdı..Birliktelik çok güzeldi

Artık sorunumuzu 12000 kişi değil MİLYONLAR biliyor en önemlisi bu

Bakanlığa yürürken yolda insanlar pankartları okuyup alkışladı bizi çok gurur duydum oradaki 200-250 kişiyle...
Biz 1 kişi daha bulabilmek aramadık yer bırakmadık İstanbul-Gebze..Ankara da ki katılmayan bt cileride kafalarını gömdükleri yerde mutluluk diliyorum.

Ankara'ya sudan bahanelerle gelmeyerek, haklarını dahi savunamayacak kadar aciz olanlara bende kafalarını gömdükleri yerde mutluluk diliyorum....

eyleme katılarak bizleri temsil eden-sesimiz duyuran arkadaşlara sonsuz teşekkürler... :alkis:

Eyleme katılan tüm arkadaşlarımıza çok teşekkürler.. Eminim sesimizi en iyi şekilde duyurdunuz :alkis:

eemree' Alıntı:
giitk birşey oldumu azaldık mı işten mi atıltık dayak mı yedik dikkate mi alınmadık..Aksine daha da büyüdük ilgi çektik.Kadrolusu da sözleşmeli için bağırdı.Yeri geldi Ders isteyende sınırları belli formatörlük için bağırdı ders istemeyende ders için bağırdı..Birliktelik çok güzeldi

Artık sorunumuzu 12000 kişi değil MİLYONLAR biliyor en önemlisi bu

Bakanlığa yürürken yolda insanlar pankartları okuyup alkışladı bizi çok gurur duydum oradaki 200-250 kişiyle...
Biz 1 kişi daha bulabilmek aramadık yer bırakmadık İstanbul-Gebze..Ankara da ki katılmayan bt cileride kafalarını gömdükleri yerde mutluluk diliyorum.
:+1:

Kalorifer hala sıcak, formatör fazla uzaklaşmış olamaz.

BU SENE BENDE KALORİFERİ ISITACAĞIM .........

Geri