ACİL DURUM VE TAHLİYE PLANI HAZIRLAMA PROGRAMI

Kodla Büyü

krmej

Üye
Arkadaşlar İş güvenliği kapsamında Acil durum ve Tahliye Planı Hazırlamak gerekiyormuş. Bu sizce en rahat hangi programla hazırlanır ya da elinde bir şablon örneği olan paylaşırsa bana çok memnun olurum.

risk değerlendirme formu bu hocam acil durum eylem planının yükleyeceğim birazdan boyut yüksek

Ekli dosyalar

• meliha rıfat risk formu 2.rar
    48.3 KB · Görüntüleme: 3,677
Hocam ellerinize sağlık daha önceden yazdım gitmemiş. O son sayfalardaki çıkış planı olan kısımdaki şekilleri hangi programla yaptınız hocam onlarında şablonunu paylaşırsanız çok memnun olurum.

krmej' Alıntı:
Hocam ellerinize sağlık daha önceden yazdım gitmemiş. O son sayfalardaki çıkış planı olan kısımdaki şekilleri hangi programla yaptınız hocam onlarında şablonunu paylaşırsanız çok memnun olurum.
hocam muhtemelen edraw max 7 ile yapılmış...ben Bu programla yaptım süper oldu. İsterseniz burada paylaşabilirim (plan okuldaki pcde)

görünüm bu

Ekli dosyalar

• plan.png
    plan.png
    267.2 KB · Görüntüleme: 11,088
AÇABİLMEK İÇİN edraw max7programINI indirip içinde oynamalar eklemeler yapabilirsiniz

Ekli dosyalar

• TAHLİYE PLANI.rar
    160.3 KB · Görüntüleme: 4,558
vayarkadas' Alıntı:
Ben edraw max ile yaptım. çokta kolay oldu.
Tavsiye ederim.

bende onunla yaptım ancak serial bulamıyorum ve jpeg dönüştürünce trial version yazıyor onu nasıl çözdünüz var mı bir yöntem

Geri