Acaba Yanlış Çağda mı Bilişim Dersini veriyoruz

Kodla Büyü

xl_6006

Aktif Üye
Bu idarecilerin bilişim dersine ve hocasına bakış açısı nedir arkadaş. Görevden soğudum resmen.
"Bilişim lab. kaldıralım sınıf yapalım"
" Bilgisayarı sonrada öğrenirler" Anlamadığım sen en basit sorunda kıyameti koparırsın vay efendim sorun var acilen gelin okula diye .
Öğrencilerin en sevdikleri koşarak geldikleri derse bu bakış açısıyla yaklaşılması harbiden büyük sıkıntı.

Bilgisayar öğretmeni okulun tamircisi demektir diğer insanların gözünde. Facebook'ta ya da Instagram'da foto paylaşan bilgisayar bildiğini sanır ama kimse bilgisayarı etkin olarak kullanamaz. Bu da bizim imtihanımız. :)

xl_6006' Alıntı:
Bu idarecilerin bilişim dersine ve hocasına bakış açısı nedir arkadaş. Görevden soğudum resmen.
"Bilişim lab. kaldıralım sınıf yapalım"
" Bilgisayarı sonrada öğrenirler" Anlamadığım sen en basit sorunda kıyameti koparırsın vay efendim sorun var acilen gelin okula diye .
Öğrencilerin en sevdikleri koşarak geldikleri derse bu bakış açısıyla yaklaşılması harbiden büyük sıkıntı.
Kaldırsın bırak rahatlasın bızım müdürde istiyor kaldırsınlar hepten zaten canımmsıkkın

Tavrını koyacan arkadaş dersi degerli kılan gene ögretmendir yapmican kimsenin isini bak nsl kıymete binion ben okulumda karsimiorm bicok seye labimı da kimse elleyemez sonuna kadar savasirim arkadaş kaldirmak öyle kolay deil tüm mercilere giderim kiyametj koparirim valla

Geri