Akıllı tahtada Vestel mi? Arçelik mi?

Kodla Büyü

eda.arslan

Üye
Arkadaşlar merhaba, özel bir kurumda çalışıyorum. Okul, seneye yeni binaya taşınıyor ve her sınıfa akılllı tahtalar koymak istiyor. Ama Vestel mi Arçelik mi karar veremiyoruz. İkisinin tahtaları da deneme olarak şu anda okula takıldı. Ben pek fark göremedim. Bu konuda bilgisi olan varsa, hangisini seçmeliyiz, fikirlerinize ihtiyacımız var.

hocam bilgisayar sistemleri büyük ihtimalle aynıdır. önemli olan o sistemin bağlandığı dokunmatik ekran ve bence vestel televizyon sistemlerinde arçelikten bir adım önde. zaten aklıllı tahta dediğimizde dokunmatik bir lcd tv :)

bence de vestelden uzak durun hocam.
Müşteri İlişkileri çok zayıf bir firma. Devletten aldıkları ihale ile zafer şarhoşluğu içindeler çok az elemanla iş yapmaya kalkıyorlar.
Servisleri bölge bölge çok kalitesiz adamlar.
Bir de devlet okullarına destek veriyorlar sıra size gelmeyebilir. 2 haftadır bekliyoruz servisi gelip bilgisayarı bozulan tahtaya image atamadılar.
arıza kayıtlarını gelmedikleri halde gelmişler gibi işlem yapıp kapatıyorlar.

eda.arslan' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba, özel bir kurumda çalışıyorum. Okul, seneye yeni binaya taşınıyor ve her sınıfa akılllı tahtalar koymak istiyor. Ama Vestel mi Arçelik mi karar veremiyoruz. İkisinin tahtaları da deneme olarak şu anda okula takıldı. Ben pek fark göremedim. Bu konuda bilgisi olan varsa, hangisini seçmeliyiz, fikirlerinize ihtiyacımız var.
al birini vur ötekine ama
şu mantıkla bakarsanız hocam
vestel iyi olamasada en azından meb sayesinde arçeliğe göre bu işte daha da tecrübe kazanmış ve bir adım önde olacaktır.
ikiside bu işte yeni olduğundan vestel daha fazla problem çözmüş olacak teorikte
o yüzden vestel tercih ederdim(tabi arçelikmi vestel mi sorunuza cevaben yoksa ikisini de tercih etmezdim)

Vestel ile ilgili çok fazla şikayet, sorun, çözüm okudum. Arçelik daha yeni, dolayısıyla bu tarz şeyler yok bu da bir risk. Arada kullanım açısından bir fark göremedik. Vestel'in ücreti daha uygun, kurum muhtemelen Vestel'i seçecek. Teşekkürler cevaplar için..

Geri