Alanya otel tavsiyesi

Kodla Büyü

earl

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar bu yaz ilk defa Alanya civarında tatil yapmayı planlıyoruz. Ailecek. Tavsiye edebileceğiniz, f/p oranı yüksek gittiğiniz otel var mı? Yorumlar çok tuhaf kimi iyi kimi berbat yazmış. Karar veremiyorum bilmediğim için. Sizlerin görüşüne güvendiğim için sorayım dedim.

Aklın varsa alanya’ya gelme. Ben burada yaşıyorum. Mümkünse ege tarafına gidin. Türk müşteriyi sevmezler, piyasa dolandırıcı dolu

Hocam ege varken akdeniz de ne işin var hersey dahil de gitme ya sabah kahvaltısı ya da akşam yemeği dahil olanlara bak. Egede fethiyeden başlayarak ayvalıga kadar butik otellere bakabilirsin. Yediğinde kaliteli olur. Çeşme de Bartu hotel i tavsiye ederim yanında twins hotel var oda iyi. Boyalik plajına yürüme mesafesi.

Uygun fiyatlı oteller bakıyorsanız Eftalia otellerine bakmayın derim. Birine gittim, bir daha gitmem. Bütün otelleri tek bir ortak sahili kullanıyor ve bu da çok kalabalık demek maalesef.

Tam Alanya olmasa da ona yakın Örenşehir’de Pemar Beach var. 2019 ve 2022’de iki defa gittik. Uygun fiyatlı bir F/P oteli diyebilirim. Bu yıl sanırım işletmecisi değişmiş: Armas Hotels olmuş.

Didim'de tavsiye edebileceğiniz otel var mıdır?Muğlada da olabilir. Denizi kum sahili güzel olan, daha önce deneyimleyen memnun kalan hocalarım varsa öneri güzel olur🙏🙏

Son düzenleme:
Geri