Android ile Mobil Prog. Meb Sertifakalı Ücretsiz Online Kurs

Kodla Büyü
Parhelion' Alıntı:
kizacak birsey yok hocam boyle bir ilana cikiliyorsa ilgili belge ve izinlerin zaten baskalarinin sormasina gerek kalmadan ilan icine eklenmis olmasi gerekir. sonradan paylasilmis fakat ben protokolde egitimlerin uzaktan yapilabilecegine dair bir maddeye rastlayamadim. aksi de yok ama bu belirtilmis olmasi gerekirdi diye dusunuyorum.

bunu yanlis da anlamayin sahsen ben merak ediyorum cunku eger bu sekilde hemler uzerinden uzaktan egitim verebilmek konusunda acik ve net bir izin varsa biz de bilelim biz de acalim uygun durumda ama bu protokol cok tatmin edici gelmedi bana
Ben de "6 yıllık Halk eğitimciyim, uzaktan eğitim nasıl oluyor?" diye sordum kurumu deneme tahtası olarak kullanmakla(!) itham edilerek başvurumu reddetdi sayın kurs hocası arkadaş. Hâlâ anlam verebilmiş değilim. :idea:

Kurs gerçekten var olsa dahi gerek üslup gerekse yöntemler sebebiyle ben de başvurmadım. İlk günden beri takip ediyorum konuyu...

Kursa ön kayıtları kabul edilen değerli kursiyerlerin listesi aşağıdaki gibidir.17-21 Temmuz tarihleri arasındaki UZAKTAN EĞİTİM linki,kullanıcı adı ve şifreleri maillerine gönderilecektir.

ABDÜLHAMİT AKSEL
AHMET KOLUAÇIK
ALİ KORKMAZ
HAKAN BAYBURE
HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK
İBRAHİM KARATAŞ
İMAM YAVUZ
İSA ERDEM
İSMAİL YELESTEPE
MEHMET AKİF TURAN
MEHMET FATİH AÇIL
MEVLÜT SEVİNÇ
NAZIM BİRCAN
OKAN BARIŞ
ONUR ŞAHİN
SALİH ÇAĞDAŞ
SEDAT GELMEZ
SELDA ÇETİNKIRAN
SERVET ŞAHİNER
SEYİT ALİ AYDIN
TUNCAY ZORLU
UĞUR KÖYLÜOĞLU

Hayat Boyu ile 3 yıllık uzaktan eğitim kurs protoklümüz var.Bu ve bunun gibi bilişim alanında açılacak kurslar ile ilgili forumdan duyuru yapacağız sayın hocam.

bana kadı ve sıfre gelmedgı ıcın bırsey yapamadım yadım donuste olmadı malesef

hayat boyu ile protokol var diyor, ama başvuruları e-yaygın sistemi ya da resmi halk eğitim İnternet sitesi üzerinden almaması beni de düşündürdü :?:

bir diğer konu uzaktan eğitimde bant genişliğine göre daha fazla kişiye erişim yapılması için genelde kişi sayısı daha yüksek tutulur neden 24 kişi?

bir diğer aklıma takılan protokol metni forumumuzda ek olarak sunulabilirken başka dosya paylaşım siteleri neden?

200 saatlik ANDROİD İLE MOBİL PROGRAMLAMA kursu yok yaygın eğitimde 192 saat bilgi de yanlış

1 Java ile yazılım geliştirmek
2 Java programlama kodlarının kullanmak
3 Java ile nesnel programlama yapılarını kullanmak
4 Android uygulama geliştirme ortamını kurmak ve kullanmak
5 Eclipse ile kullanıcı ara yüzü hazırlamak
6 Java ve intentler ile activity kullanmak
7 Dosya, klasör işlemlerini yapmak ve tercihleri kullanmak
8 SQLite ile veri tabanı işlemleri yapmak
9 Internet, arkaplan işlemleri yapmak ve servislerle çalışmak
10 Harita ve konumlandırma servislerini kullanmak
11 Android uygulamalarını yayınlamak

k.adı ve şifre yanlış diyor ve sisteme giriş yapamıyorum...

kurs başlamadan önce halbuki sisteme giriş yapabilmiştim..

nasıl iştir anlamadım.. :(

arkadaşlar java se developmen kit 7u79 uygulaması exe si internette bulamadım.oracle siteisine bağlıyor ve üyelik istiyor..indiren veya elinde olan varda link atabilirmi? teşekürler

Geri