Ankara 2. dönem BTR başlamışş

Kodla Büyü

sdh

Seçkin Üye
Seçkin Üye
yazı şimdi ulaştı bana 2.dönem başvuruları 24-29 ocak arasıymış. 2.dönem nasıl olacak durumlar acaba? kendi okulumuzda kalır mıyız yoksa görevlendirilir miyiz başka okullara acaba?bu muamma ne zaman bitecek... neyse artık hayırlısı bakalım.

"2012-2013 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI II. DÖNEM

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ REHBER ÖĞRETMEN GÖREVLENDİRMELERİ

2012-2013 Eğitim Öğretim yılı II. Dönem Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmen Görevlendirmesi yapılacaktır.

Görevlendirmelerde Fatih Projesi kapsamında donanım kurulan okullara öncelik verilecektir. Ayrıca görevlendirmeler yıllık planlandığından I. Dönem Fatih Projesi kapsamında bulunan okullarda görevlendirilen Bilişim Teknolojleri Rehber Öğretmenlerimizden il içi veya il dışı yer değişikliği olmamış ve branş fazlası olmayan öğretmenlerimizin görevlendirmeleri uzatılacaktır.

Fatih Projesi dışında kalan okullarımıza ise Fatih Projesi okullarında Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmen görevlendirmesi tamamlanmadan görevlendirme yapılmayacaktır.

Fatih Projesi kapsamında bulunan okullarımıza Bilişim Teknolojileri Rehber öğretmeni müracaatları 24 – 29/01/2013 tarihleri arasında alınacaktır.

Fatih Projesi kapsamındaki okullara görevlendirmeler tamamlandıktan ve il içi branş atamaları sonuçlandıktan sonra kapsam dışı kalan okullara müracaatlar alınacaktır."

diye de bir mail gelmişti geçenlerde...

arkadaşlar ek görevlendirme başvuruları başlamış.11-13 şubat arası başvurular yapılacakmış. bende sayfa açılmıyor henüz..

Geri