Arduino Seti

Kodla Büyü

esinay

Site Gezgini
Arkadaşlar hayırlı ramazanlar :)

Arduino seti almak istiyorum. Daha önce başlangıç setiyle basit uygulamalar yaptım. Muzdann piyano vs. Almışken kapsamlı bişey almak istiyorum. Var mıdır önerebileceğiniz bir set ?

Hocam kullanacağını malzemeleri al. Ortaokulda zaten mblock da gösterirsin. "Kod blokları ile kodlama" kitabını al. Bir de bora karakuş hocamın PDF si var araştır bul ikisi yeter. Kitap daki anlatımlara göre malzeme alırsın

Evet kargo bedava 11tl felandı. Bora hocamın PDF si daha güzel anlatıyor ama bunda da onda olmayan LCD servo motor vs var

Elinizde neler var hocam? Ben set almak yerine neleri kullanacaksam onları tek tek almayı tercih ettim. Set fiyatları tek tek alınan ürünlere yakın çıkıyor Türkiye'de. Bu arada nereden alacaksanız? Çin ihtimali varsa güzel setler görmüştüm Feysbuk'taki Arduino Geliştirme Platformunda. Bir bakarız.

Ben, bu sene stratch gösterdim. Aurdino için stratch programımı kullanayim yoksa başka bir program mi kullanayim?

akdenizkanki' Alıntı:
Ben, bu sene stratch gösterdim. Aurdino için stratch programımı kullanayim yoksa başka bir program mi kullanayim?

Arduino ArduBlock eklentisini inceleyin hocam. Ben onu kullandım 6. sınıf öğrencierim için

Geri