BB.net te her seferinde kullanıcı ve şifre sorgusu(Çözüldü)

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar siteye çok sık girenlerdenim. Siteyi kısa süreli terkedip tekrar girdiğimde direk bağlanabiliyorum.
Ancak uzun süre girmezsem 1 saat gibi her seferinde giriş butonuna basıp giriş beklemek zorunda kalıyorum.
Bu chrome da böyle oluyor daha çok. Diğer tarayıcıları bilmem.
Bana her seferinde aşağıdaki uyarılar geliyor. Basit bir çözümü vardır kesin. Nasıl çözerim.
Not: Chrome için şifreyi ilk kez kaydet dersem yine aynısı oluyor. Aynı zamanda her ziyaretimde giriş yapı tikini işaretliyorum.

giris1.jpg

giris2.jpg

Re: BB.net te her seferinde kullanıcı ve şifre sorgusu

En azından sizde nasıl oluyor. Bu durum normal mi acaba bir cevap yazsanız. Aynı anda okuldaki bilgisayarımdan bağlanıyorum her zaman. Fakat evdeki laptobundan niçin bağlanamadım. Site yanlızca bir bilgisayardan mı otomatik giriş hakkı veriyor acaba??

Edit:
android telefonumdan da otomatik bağlanıyor

Hocam,

PC, Laptop ve cepten sorunsuz bir şekilde bağlanabiliyorum. Şu ana kadar problem yaşamadım.

hocam bende sorun yasamiyorum acaba sizin giris yaptiginiz cihazda cerezlerimi siliyor.?

Belki başkalarına da yardımcı olur. Chrome şifreleri hatırlarken bir sıkıntı olmuş sanırım. Bir tanesini silince düzeldi.
Bu hata chorome senkranizasyon kaynaklı da olabilir. Farklı bilgisayarlarda şifre hatırlama işlemi diğer bilgisayara da senkron ediliyor. Bu esnada aynı site iki şifre (iki çerez ) buluyor.

sifrehatirlama.jpg

Geri