Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerine Yönelik Uzaktan Eğitim

Kodla Büyü

kurtarp

Site Gezgini
Bilişim teknolojileri öğretmenlerine yönelik Ağustos ayından itibaren başlayacak uzaktan eğitim şeklinde ücretsiz MEB sertifikalı halk eğitim kursu yapılacaktır.Hangi kursun açılması gerektiği ile ilgili sizlerden öneri bekliyoruz.Ona göre kurs açacağız.

kurtarp' Alıntı:
Bilişim teknolojileri öğretmenlerine yönelik Ağustos ayından itibaren başlayacak uzaktan eğitim şeklinde ücretsiz MEB sertifikalı halk eğitim kursu yapılacaktır.Hangi kursun açılması gerektiği ile ilgili sizlerden öneri bekliyoruz.Ona göre kurs açacağız.
Hocam bu iş nasıl oluyor bize de bi fikir versen.
pegasus777' Alıntı:
Android programlama
Bu kurs olabilir. Modüllerde de var.

kurtarp' Alıntı:

Siz kimsiniz ?

Benim bildiğim halk eğitim uzaktan eğitim yapmıyor. Nereden biliyorsun derseniz yaklaşık 6 yıldır halk eğitim merkezinde çalıştım. Yeni ortaokula geçtik. Bunu öğrenmek istiyorum.

GM 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arduino, PHP, İndesign, illustrator olabilir...

Yasal boyutunu bende merak ediyorum... Eğer olursa gerçekten çok güzel olur...

-Kotlin
-Kotlin ile Android Programlama

Eğer bu mesaj sahte değilse ve yapabilirseniz temel - orta - ileri ve gelişmiş düzeylerde videolar eklerseniz bize gerçekten yararlı olur, zaman kazandırır. Sertifika gerekmez.

Xamarin eğtimi varmış 40 saatlik. Fiyat istedim 2500 tl diye dönüş yaptılar. 15 kişiden 40 bin lira yapıyor.

Geri