BT ANKET. MUTLAKA DOLDURUN!!!

Kodla Büyü
çok iyi hoş da anketi kim yapıyo, neden yapıyo. sonucunda ne olacak? bir açıklama eklenmesi gerekmez mi???
Bir kelimelik bile açıklama yok, ne anket sayfasında ne de forumda link verirken. Sonra da ilgisiz arkadaşlar diye şikayet edin...

turquaz35' Alıntı:
çok iyi hoş da anketi kim yapıyo, neden yapıyo. sonucunda ne olacak? bir açıklama eklenmesi gerekmez mi???
Bir kelimelik bile açıklama yok, ne anket sayfasında ne de forumda link verirken. Sonra da ilgisiz arkadaşlar diye şikayet edin...
:+1:
:puhaha:

elimizden geleni yapalım. en azından konu sabitleninceye kadar güncel tutalım

İlçedeki bir çok okul adına bilgileri gönderdim Sefa hocama...

Anketi doldurdum. Ben şu an zaten norm fazlasıyım. Formatör falan da olmak istemiyorum. Ben de diğer öğretmenler gibi derse girmek istiyorum.

çok fazla kelime ve cümle hatası var daha başlıkta "Norm Fazlası Drumuna gelen veya gelebilecek BT öğretmenleri" koyu yer yanlış,eksizksiz,DURUMULARINI gördüğüm kelime hataları, cümle ve anlam bozukluklarını hiç yazıoyurm bile, keşke biraz daha özenilseymiş, bence yazım hatalarını düzeltelim, umarım amacına ulaşır, emeği geçenlerin eline sağlık.

anketin içeriğini çok incelemedim ama benim anlamadığım nokta şu: başlıkta norm fazlası olanlar ve olcaklar denmiş. ben norm fazlası değilim. muhtemelen olmayacağım da(2.kademede 15 şube var). şimdi ben bu anketi doldurmalı mıyım doldurmamalı mıyım?

Geri