BT Rehber Öğretmenlerinin Hizmet içi Ek dersleri ile ilgili

Kodla Büyü

hugo4545

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar aşağıdaki linkte duyurusu yapılan ek ders resmi yazısına nerden ulaşabiliriz. Sitede duyuru var resmi yazı da duyurular kısmındadır denmektedir. Bu duyurular bölümünü bulamadım.

İlgili duyuru:
​09.01.2013 - BT Rehber Öğretmenlerinin verdikleri kurslardan ek ders ücreti alabilmeleri ile ilgili resmi yazı duyurular bölümündedir.

http://eogrenim.meb.gov.tr/SitePages/Gi ... C4%B1.aspx

Başlık : BT Rehber Öğretmenlerinin verdikleri kurslarla ilgili ekders ücreti yazısı
Metin : ​İllerden gelen yazılardan okullarda görevli BT rehber öğretmenlerinden FATİH Projesi eğitmeni olanların verdikleri kurslardan ayrıca ek ders ücreti ödenmesi yönünde farklı uygulamalar yapıldığı anlaşılmaktadır. Bu farklılığı ortadan kaldırmak amacı ile illerden gelen sorular doğrultusunda birimimizce İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğüne görüş sorulmuş olup gelen yazı ektedir.
FATİH Projesi kapsamına eğitim görevi bu amaçla görevlendirilen eğitici BT Formatör Öğretmenlerinindir.Unutulmamalıdır ki okullardaki okul eğitmenlerine ihtiyaç duyulması halinde görev verilecektir. BT Rehber Öğretmenlerinin görevi okulundaki öğretmen ve öğrencilerin proje donanımlarını dersinde etkin kullanmasına rehberlik etmektir. Bu görevi aksatacak şekilde yoğun eğitim görevi verilmemeli ve suistimal edilmemelidir. Bilginize FATİH Projesi Öğretmen Eğitimi Birimi.
Ekler :

Ekli dosyalar

• ekler.rar
    148.4 KB · Görüntüleme: 199
Okulda Halk Eğitim bünyesinde verdiğimiz kursları şimdi verebiliyormuyuz yoksa veremiyormuyuz...

teion' Alıntı:
Başlık : BT Rehber Öğretmenlerinin verdikleri kurslarla ilgili ekders ücreti yazısı
Metin : ​İllerden gelen yazılardan okullarda görevli BT rehber öğretmenlerinden FATİH Projesi eğitmeni olanların verdikleri kurslardan ayrıca ek ders ücreti ödenmesi yönünde farklı uygulamalar yapıldığı anlaşılmaktadır. Bu farklılığı ortadan kaldırmak amacı ile illerden gelen sorular doğrultusunda birimimizce İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğüne görüş sorulmuş olup gelen yazı ektedir.
FATİH Projesi kapsamına eğitim görevi bu amaçla görevlendirilen eğitici BT Formatör Öğretmenlerinindir.Unutulmamalıdır ki okullardaki okul eğitmenlerine ihtiyaç duyulması halinde görev verilecektir. BT Rehber Öğretmenlerinin görevi okulundaki öğretmen ve öğrencilerin proje donanımlarını dersinde etkin kullanmasına rehberlik etmektir. Bu görevi aksatacak şekilde yoğun eğitim görevi verilmemeli ve suistimal edilmemelidir. Bilginize FATİH Projesi Öğretmen Eğitimi Birimi.
Ekler :

Hocam teşk ederim. Bu sitede sürekli duyurular kısmında yer almaktadır şeklinde bir yer gösterilmiş. Bu yer nerdedir. Bundan sonraki duyuruları kendimiz takip edelim.

sayın hugo4545 siteye giriş yapmadan duyuruları göremesiniz.giriş şifreleri v.s için ilçe veya il koordinatörü ile iletişime geçiniz.

bana beş yerine 3 saat ek ders yatırdılar ben de dilekçe yazıp bu dosyaları ekleyip geriye dönük istiyorum ek derslerimi

Geri