BTR için ay sonu rapor gerekiyor mu?

Kodla Büyü
Ben bu durumu ilçe formatorune sormustum hocam. Okuldaki BTR gorevleri ile ilgili biz okul mudurune karsi sorumluymusuz. Yani eskisi gibi rapor hazırlayıp, ilceye gonderme durumu yokmus. Zaten gorevlendirme yazisinda da rapor hazirlar gibi birsey yazmiyor. Sadece calisma planı hazirlar diyor. Eski formatorluk gorevlendirme yazısında rapor hazirlar diye bir ibare vardi diye hatirliyorum. Ama BTR'de oyle bisey yok.

görevlendirme esaslarında böyle bir madde yok. Ama biz azimle dile getirirsek onu da en yakın zamanda isterler. :idea:

Teachnologist' Alıntı:
görevlendirme esaslarında böyle bir madde yok. Ama biz azimle dile getirirsek onu da en yakın zamanda isterler. :idea:
:++: :++: çok doğrusun hocam malesef bir şeyi de resmi yazıyı iyice okuyup da ona göre yapmıyoruz sonra görevimiz oluyor işte :!:

Görevlendirme esaslarında aylık raporla ilgili bir madde göremedim.
Sadece görevlendirme başlangıç tarihinden itibaren 15 gün içinde o dönemi kapsayan çalışma planı hazırlayıp göndermemiz gerekiyor. Forumda örnekleri paylaşıldı.

Önünüze gelen herkese sorun. Sorun ki birileri "haaa bunu istemeyi unutmuşuz, dur şu çok sorulan sorulara bunu da yazalım da yapıversinler" desin.

Arkadaşlar bedava bir forum yapın. Her başlıkta yaptığınız yapacağınız işlemleri yazın. Böylece hem somutlaştırmış olursunuz hem de sizden rapor isteyenlere sadece bir linkle neler yaptığınızı göstermiş olursunuz.

Geri