driver çıldırttı:( 82801G high defination audio elinde olan?

Kodla Büyü

nurhayat

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar sınıflardaki pclerden birinden ses gelmiyo..baktım ses kartı yüklü değil..
pc wizard ile ses kartının modeline baktığımda 82801G(ıch7 family) high defination audio yazıo..
internette hiçbir yerde bulamadım.elinde olan ya da yardımcı olabilecek olan var mı??

hocam driverpack varsa onunla bir dene.yada aygıt yöneticisinden PCI ven dev ayrıntılarıyla nette ara.kolay gelsin.

Sitede ilaçlı drivergenius programı var onu kur hallet işini hocam zamanında çok çektim ses kartı driverından ama artık sorun yok

Hocam aygıt yöneticisinden direk vendor ve device idleri ile aratırsanız tam olarak bulabilirsiniz :+1:

nurhayat' Alıntı:
arkadaşlar sınıflardaki pclerden birinden ses gelmiyo..baktım ses kartı yüklü değil..
pc wizard ile ses kartının modeline baktığımda 82801G(ıch7 family) high defination audio yazıo..
internette hiçbir yerde bulamadım.elinde olan ya da yardımcı olabilecek olan var mı??
driverlar her zaman can sıkıyor.küçük bi araştırma yaptım hocam aşağıdaki linki bi dener misiniz.umarım olur
http://downloadcenter.intel.com/Detail_ ... 4&lang=eng

teşekkür ederim ama sorunum çözülmedi..aygıt yöneticisinden baktığımda sarı renkli sor işareti kayboldu ama ses hala çalmıyo...media playerde bişey dinlemeye çalışınca ses aygıtında sorun var diyo... artık son çare şu drivergenius programını deneyecem yarın..umarım çözülür :(

sorunumu çözdüm..sp3 ü kaldırdım sorunum çözüldü arkadaşlar bi daha böyle bişi başına glen olursa bi de bunu denesin :wink:

Geri