Dyned Eba 006 Hatası

Kodla Büyü

bomax01

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar merhaba. Okulum ilkokul ve ortaokul olmak üzere iki bölüm.

Ortaokul dynedde işlemleri yaptım ve sorunsuz olarak kullanıyor.

İlkokulu ikinci dönem başlatalım dedim fakat kurum kodu ve kurum mebbis şifresi ile bağlanıyorum şube öğrencini güncelle tuşuna basınca EBA.06 Kullanıcı EBA'ya kaydedilmemiş mesajını alıyorum. Dyned corsware'den bakınca öğrenci sıfır olarak gözüküyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

hocam birkaç gün öncesine kadar sınıfları iki tane gösteriyodu, bugün de okul kurum bilgileriyle sisteme giirp tekrar sınıf güncelleme yapayım dedim, bu sefer de şube listesini güncelleye tıklayınca eba.006 hatasını verdi ve okul sınıf listesini hiç göstemiyor artık :puhaha:
not: bu arada ortaokulu halledemediğim için ilkokula hiç başlamadım :roll:

bugun bende öğretmen kaydını yapacağım sayfaya girince hata verdi sizde yazdığınıza göre genel bi sıkıntı var sanırım

Genel bir sorun sayın hocam. İl koordinatörüne ulaşarak bakanlığa bilgi vermesini sağlayınız. Biz de yazıyoruz sistem hatalarını. Farklı illerden talep gelirse daha hızlı çözüm getirilir sanırım.

arkadaşlar bende bu hatayı alıyorum. 9. sınıf lardaki öğrencileri güncellemiyor tam olarak. Sınıfın yarısı var yarısı yok. Çözüm önerisi olan ?

Slmlar. Ben de "Hata : EBA.006 Öğrenci Kadronuzun bulunduğu okulda bulunamadı." diye bir hata alıyorum. Daha önce de böyle bir hata almıştım. Dörevlendirme bilgilerinde hata varmış, onu düzelttirdim sorun çözülmüştü. şimdi nedir sorun bilemedim. Eba, dyned, e okul mebbis derken iyice karıştırdılar. Ayreten bir kaç öğrencim de sistemde görünmüyor. Sorumlu birimi arayınca da bir çözüm bulamıyoruz. :cry: :verymad: :(

Geri