e-Okul Bilgi Alma Programı 2024 v4.0 - Ücretsiz (Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul, Lise) - Açık Kaynak

Kodla Büyü
merhaba hocam. 1. sınıfların veli guruplarını oluşturmak için anne ve baba telefon numaralarını almak istediğimde sonsuz döngü gibi bir şeyler oluyor.

Sayın hocalarım şuan ders ve sınıf tanımlamaları yapılmadığı için e-okul üzerinden idare hesabı dışındakiler bilgi çekemiyor. Daha doğrusu öğrenci bilgilerine ulaşamıyor.

Ben idareci değilim, bildiğim kadarıyla @RecepOgretmen arkadaşımızda idareci değil bu nedenle veri alımıyla ilgili kontrol yapamıyoruz
Şu aşamada güncelleme çıkma şansımız maalesef yok :(

Gerekli ekranlara ulaşmaya başladığımızda ilgileneceğiz

İdareci yetkisiyle öğrenci bilgilerini aldım ama veli bilgilerini almak istediğimde program ilk öğrencide kalıyor ilerlemiyor.

Arkadaşlar benim sınıf tanımlamam anca yapıldığı için programı güncellemeye anca başladım fakat görünen o ki idare hesabıyla giriş yapılmadığı sürece yapabileceğim birşey yok
Öğretmen hesapları artık fazlasıyla kısıtlanmış
idare hesabı ile giriş yaptığımda güncelleme çıkacağım

Bu süre içinde telegram grubunda bulunan başka bir öğretmen arkadaşımızın yaptığı ve kendi okulunda (lise) bilgileri çektiği güncellemeyi deneyebilirsiniz

Hocam program için teşekkürler fakat veri al dedikten sonra birinci öğrencide takıldı kaldı. Çözüm var mı acaba
screenshot_20230930_134837.jpg

linkteki dosya ile pazartesi günü idare şifresi ile veli bilgilerini çekmiştim. deneyebilirsiniz.
hocam program üzerinden e-okul aç diyoruz, sonra bilgileri girdim , öğrenci> genel bilgi bölümünden sınıf, şube, aktif öğrenci seçerek listeledim ama bilgileri çekmedi. neyi eksik yapıyoruz?

Hallettim ++

Son düzenleme:
künye bilgilerinden veri çekebilirsiniz, googledan arama yaparak hazır excel dosyaları bulabilirsiniz.

hocam öncelikle emeğinize sağlık. çok kullanışlı bir program olmuş. ama resimleri almıyor. bununla ilgili bir geliştirme yapabilir misiniz.

hocam öncelikle emeğinize sağlık. çok kullanışlı bir program olmuş. ama resimleri almıyor. bununla ilgili bir geliştirme yapabilir misiniz.
meslek lisesi ise resim alamama sebebi

sınıf adındaki
AMP - 12. Sınıf/A Şubesi ( ELEKTRİK-ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ ALANI
Endüstriyel Bakım Onarım Dalı)

/ karakter veya \r\r ler

Recep hocam, programı yeni duydum ve heyecanlandım, sizlere çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık. Ben de Anadolu İmam Hatip Lisesinde çalışıyorum. İdareciyim. Konuyu 2-3 gündür takip ediyorum ve bütün uyarılara ve yönlendirmelere dikkat ederek veri çekmeye çalıştım Öğrenci bilgilerinde sıkıntı yaşamadım ancak veli bilgilerine gelince ilk öğrencide takılıp kalıyor. Bir türlü bu sorunu aşamadım. Üç farklı bilgisayarda uğraşmama rağmen. Bir de en son sürüm 3.4 değil mi şu an?

chrome 118 e güncellemiş kendisini ve program çalışmıyor, ne yapabiliriz acaba?
hocam açıklama yapmışmış, yeni gördüm, aşağıdaki siteden alınıyor

e-okul da telefon numaraları olduğu halde atiba programı bazı velilerin numaralarını çekemiyor, hata ya da - yazıyor. Nedeni ne olabilir acaba?

Son düzenleme:
chrome driveri yükleme rağmen hiç bir hareket olmuyor neden olabilir. Test sayfası açılıyor şifremi giriyorum sonra beklemede kalıyor

e-okul da telefon numaraları olduğu halde atiba programı bazı velilerin numaralarını çekemiyor, hata ya da - yazıyor. Nedeni ne olabilir acaba?

Geri