e-Okul Bilgi Alma Programı 2024 v4.0 - Ücretsiz (Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul, Lise) - Açık Kaynak

Kodla Büyü
Program güzel çalışıyor, ad soyad, sınıf şübe gibi öğrenci hakkında bilgileri çekebiliyorum fakat anne baba adı telefon gibi bilgileri çekerken sorun yaşıyorum. Hatalı öğrencide takılıyor, söyleki eğer anne bilgiler eksik yada hatalıysa ki nufüs müdürlüğünden güncellenmesi gerektiğini ekrana yazıyor ve 1 gün sonra mersisten güncellenebileceği uyarısı ekrana geliyor. Hatalı veri ile karşılaştığında atlama seçeneği yada butonu eklemeniz mümkün mü?

hocam e-okul.meb.gov.tr sanırım güvenlikten dolayı giriş yapılamıyor. mebbis üzerinden giriş yapınca da program oradan çekemiyor.

Ellerinize sağlık hocalarım. Çok kullanışlı bir uygulama olmuş. Sadece öğrencinin sürekli hastalık bilgisini almak isteğimde diğer sürekli hastalığı bilgisi alınıyor. İkisi farklılık gösteriyor. Diğer sürekli hastalığı değil de sürekli hastalığı verisi alınabilir mi

Ekli dosyalar

• IMG_20231227_220712.jpg
    IMG_20231227_220712.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 108
Ellerinize sağlık hocalarım. Çok kullanışlı bir uygulama olmuş. Sadece öğrencinin sürekli hastalık bilgisini almak isteğimde diğer sürekli hastalığı bilgisi alınıyor. İkisi farklılık gösteriyor. Diğer sürekli hastalığı değil de sürekli hastalığı verisi alınabilir mi
meb ajanda dan sonra çekebildiniz mi verileri?

Son düzenleme:
Öncelikle elinize sağlık çok güzel bir program olmuş.
diğer hataları bir şekilde çözdüm.
ama anne ve baba bilgilerini program çekmiyor ilk sıradaki öğrencide takılıp kalıyor.

Ellerinize sağlık hocalarım.
👍🏻 Öğrenciye ait istediğim bilgileri alabiliyorum.
❗Anne ve baba bilgilerinde sürekli aynı öğrencide dönüp duruyor.

Ekran Alıntısı.JPG

Merhaba hocalarım, böyle bir hata alıyorum, bilgiler gelmiyor. E-okula giriş yapıyorum arama ekranına geliyorum ancak bilgileri çek diyince sıkıntı oluşuyor. Neden olabilir?

>>> Sıkıntı yönetici haklarına sahip olmamamdanmış , giriş yapabildim ancak arkadaşların da dediği gibi Anne, Baba bilgileri bölümünde sonsuz döngüye giriyor program. Düzeltme çalışması yapılıyor mu acaba?

Son düzenleme:
İnşallah anne baba bilgilerindeki sorun çözülür. Çok güzel program yapanların elleri dert görmesin. Çok hayır dua aldılar.

bende bir türlü olmadı, program direk adresini açıyor.
adresi mebbis.meb.gov.tr olarak değiştirip, ajanda ile giriyorum. devamında listemi yükleyip bilgileri çek diyorum ama hiç bir veri çekmiyor.
En üstü yeşil oluyor ve öylece bekliyor. Yönetici haklarım da var.
E-okul ekranından bir yere girip ondan sonra mı Bilgileri Çek demem lazım

bende bir türlü olmadı, program direk adresini açıyor.
adresi mebbis.meb.gov.tr olarak değiştirip, ajanda ile giriyorum. devamında listemi yükleyip bilgileri çek diyorum ama hiç bir veri çekmiyor.
En üstü yeşil oluyor ve öylece bekliyor. Yönetici haklarım da var.
E-okul ekranından bir yere girip ondan sonra mı Bilgileri Çek demem lazım
Tc kimlik no kısıtlaması kaldırılmış mı hesabınızdan hocam? İnternette aratırsanız çıkar.

böyle bir hata alıyorum. karşılaşan var mı acaba?

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    284.7 KB · Görüntüleme: 42
Yönetici haklarına sahip olduğunuzda e-okul dan giriş yapamıyorsunuz, mebbisten giriş yaparak e-okulu açarsanız sıkıntı olmaz muhtemelen.

Baba veya anne telefon bilgilerini alma konusundaki sorun çözüldü mü ? Ben hala alamıyorum ilk öğrencide dönüyor. Hocam ayrıca program için çok emek verilmiş elinize sağlık

Ekte verdiğim sürüm ortaokul için denendi, sorun yok görünüyor
Farklı okul türlerinde deneyip dönüş yapan olursa sevinirim
Kolay gelsin

Not : Yönetici değilseniz kapalı bilgiler yıldızlı olarak alınacaktır

Ekli dosyalar

• atibaYeni.rar
    11.7 MB · Görüntüleme: 114
meslek lisesinde deneyen var mı, yazın anne baba bilgilerini almıyordu

Geri