e-Okul Bilgi Alma Programı 2024 v4.0 - Ücretsiz (Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul, Lise) - Açık Kaynak

Kodla Büyü
Ekte verdiğim sürüm ortaokul için denendi, sorun yok görünüyor
Farklı okul türlerinde deneyip dönüş yapan olursa sevinirim
Kolay gelsin

Not : Yönetici değilseniz kapalı bilgiler yıldızlı olarak alınacaktır
hocam elinize sağlık
Anadolu Lisesinde Öğrenci Adı Soyadı Tc No, doğum yeri, doğum tarihi, uyruk, cinsiyet, boy, kilo bilgileri geldi. Nüfus bilgileri * geldi.
Baba Adı Soyadı Hata yazdı, Baba TC geldi, Baba Tel Hata yazdı, Baba Sağ Baba birlikte Hata yazdı, Mezuniyet ve Meslek geldi.
Anne için de aynı sonuçları verdi.

hocam elinize sağlık
Anadolu Lisesinde Öğrenci Adı Soyadı Tc No, doğum yeri, doğum tarihi, uyruk, cinsiyet, boy, kilo bilgileri geldi. Nüfus bilgileri * geldi.
Baba Adı Soyadı Hata yazdı, Baba TC geldi, Baba Tel Hata yazdı, Baba Sağ Baba birlikte Hata yazdı, Mezuniyet ve Meslek geldi.
Anne için de aynı sonuçları verdi.

Evet sanırım nüfus bilgileri tüm hesaplarda kapanmış o yüzden yıldızlı alıyor
anne-baba ile ilgili ekran sanırım ortaokula göre farklı
anne yada baba için sayfanın kaynak kodunu özelden atarsanız güncelleme yaparım

Evet sanırım nüfus bilgileri tüm hesaplarda kapanmış o yüzden yıldızlı alıyor
anne-baba ile ilgili ekran sanırım ortaokula göre farklı
anne yada baba için sayfanın kaynak kodunu özelden atarsanız güncelleme yaparım
özelden yolladım hocam

Son düzenleme:
Program birinci öğrenciden sonra kısır döngüde devam edip verileri çekemiyor. Kıymetli arkadaşlar bununla ilgili bir çözümü olan varsa paylaşabilir mi?

Lisede görev alan idareci arkadaşlardan deneyen olursa sevinirim

Ekli dosyalar

• atiba.rar
    17.8 MB · Görüntüleme: 23
Adsız.png

programı yeni gördüm kullanmayı tam olarak bilmiyorum ama e okul aç dedim direk böyle bir hata mesajı alıyorum

evet hocam kurulu böyle sorunca chrome güncel mi bakıyım dedim güncelledim de fakat aynı sorun devam ediyor.Win 10 Home işletim sistemini kullanıyorum

Ekli dosyayı görüntüle 75888
programı yeni gördüm kullanmayı tam olarak bilmiyorum ama e okul aç dedim direk böyle bir hata mesajı alıyorum
Hocam exe dosyasını klasörden çıkardınız galiba. Programın çalışması için klasörün içindeki tüm dosyalar bir arada olmalı. Yoksa aynı hatayı veri. Exe dosasını klasörden çıkarıp çalıştırdım böyle yata verdi

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-04-03 134734.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-03 134734.png
    187.2 KB · Görüntüleme: 8
Hocam exe dosyasını klasörden çıkardınız galiba. Programın çalışması için klasörün içindeki tüm dosyalar bir arada olmalı. Yoksa aynı hatayı veri. Exe dosasını klasörden çıkarıp çalıştırdım böyle yata verdi
rar dosyasını indirdim masaüstüne çıkarttım atiba klasörü oluştu hocam atiba klasörünün altında da çalıştırdım yani herhangi bir exe dosyasını dışarı çıkartmadım

Ekteki dosyayı yükledikten sonra tekrar deneyiniz.

Ekli dosyalar

• AccessDatabaseEngine.zip
    24.9 MB · Görüntüleme: 20
Özellikle idare için çok faydalı bir uygulama. Ancak anadolu meslek 9. sınıfların bilgilerini aldım. diğer sınıflar için aynı işlemleri yaptım "bulunamadı" uyarısı verdi

Özellikle idare için çok faydalı bir uygulama. Ancak anadolu meslek 9. sınıfların bilgilerini aldım. diğer sınıflar için aynı işlemleri yaptım "bulunamadı" uyarısı verdi

9 sınıfların sayfası ile diğer sınıfların sayfası farklımı acaba
Bilemedim neden kaynaklandığını hocam
Sayfanın incelenmesi gerek

Hocam chromedriver güncellemesi yapmanız lazım
Eski sürüm görünüyor sizde

Dosyadaki sürüm günceldi aslında
Siz eski uygulamayımı deniyorsunuz

bunu deneyin

Hocam chrome u az önce güncelledim. Son sürüm kurulu şu anda fakat sorun devam etmekte.

Uygulamayı konunun ilk mesajından indirmiştim. Eski sürüm mü acaba o?

Bu attığınız linki ise "virüs algılandı" diye uyarı vererek chrome indirmiyor.

Ekli dosyalar

• excel hata.jpg
    excel hata.jpg
    25.2 KB · Görüntüleme: 20
Hocam öncelikle emeğinize saglık... ekteki hatayı veriyor excele akrarırken (ortaokul) birde anne baba tellerini çekememiş teli.
Hocam Excel hatası için şimdilik panoya kopyala diyip sonra boş bir Excele yapıştırarak işinizi görebilirsiniz. Muhtemelen Excel sürümü ile ilgili bir hata
Anne baba telefonları için ekranda veri olmasına rağmen almamışsa çalışma hızını düşürmenizi öneririm

Geri