E tab 5 Dokunmatiği çalışmayan tablet

Kodla Büyü

Buralp86

Aktif Üye
Arkadaşlar desen yeri açık tableti kapatamıyorum dokunmatik çalışmıyor. Sizce Nasıl kapatabilirim

Benimde başıma gelmişti hocam şarjı bitene kadar beklemiştim başka türlü kapanmamıştı. Daha sonra şarja takıp hiç açmadan resetlemiştim ozaman düzelmişti

Kendi kalemiyle ekrana dokunun dokunmatik çalışacaktır.

Kalemle de çalışmıyor hocam ben de şarjı bitinceye kadar bekleyeceğim sanırım başka bir çözüm yolu da olmalı diye düşünüyorum hepsini denedim 1 dk basılı power tuşu, ses açma kapama tuşu bir arada Ama yok. Şarjının bitmesini bekleyelim bakalım. Teşekkürler hocam.

Gecen benim basıma geldi. Kalem çalışıyor kalemsiz çalışmıyor. Kapatıp açtım düzeldi

Ben ve okulumuzda ki diğer öğretmenlerde de tableti ilk aldığımız günlerde aynı sorun oldu. Dokunmatik çalışmadı ama kalem çalışıyordu. Kalemle kilidi açıp yeniden başlatınca düzenliyordu. Şimdi öyle bir sıkıntı yok.

etab5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benımde aynı sorunum var bunun duzeltılmesı mumkun degılmı her zaman yapmıyor ama arada oluyor anlamadım bır çözümü varsa yazarsanız sevınırım

Arkadaşlar root attıktan sonra dokunmatik çalışmaz oldu kalemle çalışıyor sadece kalibrasyonu falan denedim olmadı kapatıp acmakla falanda düzelmedi bunun bir çözümü yokmu

Geri