EGİTEK ZİRVESİNİ PROTESTO EDİYORUZ

Kodla Büyü

redoknot

Aktif Üye
EGİTEK ZİRVESİNİ BİLİŞİM ÖĞRETMENLERİ OLARAK PROTESTO EDELİM.
EDELİM Kİ SON DAKKA BİZE HİÇE SAYANLAR GÜCÜMÜZÜ GÖRSÜN

Bizi davet ettiklerini duymadım hocam :)
2006 dan beri hiçe sayılıyoruz zaten ve tek çözüm var bence. Her ne kadar öss de en yakın öğretmen branşına 15 puan fark atsak da artık geçmişte kaldı, bizler kaybolan nesil gibi bişe olduk :) Sadece ben hakkımı helal etmiyorum gücüm buna yetiyor ancak.
Bölümü kapatacaklar, bilişim derslerini iptal edip bize diyecekler ki şu şu branşlara isteyen geçsin isteyen kurumlararası geçişte şu şu kurumlara geçsin veya okulda güvenlik görevlisi yapacaz hizmetli yapacaz bişe yapacaz artık. En azında 6 ay sonra ne olacak halimiz demeyiz.
Son 1 saat kala kurs kapatılma derdimiz olmaz dolayısıyla öğrenci ve velilere rezil olma, küçük düşme gibi durumlarla karşılaşıp gururumuz ile oynanmaz.
O toplantıda kimin umrunda sevgili hocam Bilişim Öğretmenleri, herkesin aşağı yukarı bir sendikası var demi, ne yapıyorlar veya ne yaptılar şimdiye kadar..
BTR de ki çalışmalar orda yaşanan sorunlar ayrı sıkıntı, hep özverili olalım fedekar olalım bişe dediğimiz yokda bu kadar mobing nereye kadar devam edecek. Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri olarak devamlı bir stres, moral bozukluğu içindeyiz.
Allah yardım etsin bize

Geri