GOOGLE DRİVE SİTELERİ

Kodla Büyü

KARDELEN46

Site Gezgini
ARKADAŞLAR BİLDĞİNİZ FİLM,PROGRAM,PDF ,RESİM VE MÜZİK İNDİREBİLECİĞİMİZ GOOGLE DRİVE SİTELER VAR MI?

Re: GOOGLE DRİVE FİLM SİTELERİ

merakımdan soruyorum...@karçiçeği ile @kardelen46 aynı kişi mi? Çünkü ikisinde de tamamen büyük yazmak gibi bir hastalık var :eek:

elrond' Alıntı:
merakımdan soruyorum...@karçiçeği ile @kardelen46 aynı kişi mi? Çünkü ikisinde de tamamen büyük yazmak gibi bir hastalık var :eek:

:lol: :lol: :lol:

dikkate gel

Film sitesi bilemedim ama bu büyük harfle yazma olayı pek hoş görünmüyor. Hele ki bir bilişim platformunda :mrgreen: Büyük harfle yazmanın bağırmakla eş değer olduğunu bilinir genellikle

Hocam şu siteden indiriyorum.
google chrono eklentisi kurdum. Filmi açınca videoyu otomatik görüp indiriyor.
özellikle neden google driver istediniz meb hattındanmı indirilecek

mevzuat' Alıntı:

şu site derken hocam?

arenabg.com dan torrent indiriyorum. Tabi ki evden yapıyorum bu işleri :) 16 mbps adsl hattım var geceleri açıyorum Elimdeki eski bir notebooka linux mint kurdum qbittorrent ile aradığım pekçok şeyi bulabiliyorum

KARDELEN46' Alıntı:
ARKADAŞLAR BİLDĞİİNİZ FİLM,PROGRAM,PDF ,RESİM VE MÜZİK İNDİREBİLECİĞİMİZ GOOGLE DRİVE SİTELER VAR MI?

senin gibi acemiler yüzünden yine engellendi galiba google drive. gidin filminizi evinizde indirin kardeşim. özel işlerinizi evinizde yapın yaaa. çatlıyorsunuz okulda youtube facebook açamayıp film indiremeyince.

ağzına sağlık mudamet hocam. tam diyecektim sen dedin. şuan lazım oldu açılmadı ve üstüne bunu görünce bende çıldırdım. evinizde izleyin filmlerinizi....

Hayır bir de bütün sınavlarımı google formlar üzerinden yapıyordum. Hiçbiri çalışmıyor :( yardım masasına da bildirim açtım ama umurlarında olmadı.

mudamet' Alıntı:
KARDELEN46' Alıntı:
ARKADAŞLAR BİLDĞİİNİZ FİLM,PROGRAM,PDF ,RESİM VE MÜZİK İNDİREBİLECİĞİMİZ GOOGLE DRİVE SİTELER VAR MI?

senin gibi acemiler yüzünden yine engellendi galiba google drive. gidin filminizi evinizde indirin kardeşim. özel işlerinizi evinizde yapın yaaa. çatlıyorsunuz okulda youtube facebook açamayıp film indiremeyince.

Kendi adına konuş . Kötü söz sahibine aitir... :verymad: :x :p :-1:

Belli oluyor zaten kimin acemi olduğunu.ARKADAŞLAR BİLDĞİNİZ FİLM,PROGRAM,PDF ,RESİM VE MÜZİK İNDİREBİLECİĞİMİZ GOOGLE DRİVE SİTELER VAR MI?

Evet var. Fakat google driverdan daha hızlı indirebildiğim için sordum. Ben merak ettğim için sordum. Ben yoksa bir tane site buldum fakat daha sonra o sitenin adını unuttum. Artı google driverdan toplu indirme imkanınz da var. Geçenlerde bu sitede bir arkadaş Nasıl Yapılırın videoların paylaşmıştı. Ben de rahatlıkla indirdim. Sağolsun arkadaş paylaştığı için. Kendisinden Allah razı olsun. Tek tek indirmekten bizi kurtardı. Benim aradğım videolardı. Bunun için sordum. Ben yoksa googledan da arayıp bulabilirdim. buldum da bir tane fakat ismini unuttum.

neoplasma' Alıntı:
mevzuat' Alıntı:

şu site derken hocam?

arenabg.com dan torrent indiriyorum. Tabi ki evden yapıyorum bu işleri :) 16 mbps adsl hattım var geceleri açıyorum Elimdeki eski bir notebooka linux mint kurdum qbittorrent ile aradığım pekçok şeyi bulabiliyorum

http://www.fullhdfilm.gen.tr/
http://unutulmazfilmler.co/

google formlarada giremedim bugün. Formlardamı yasaklandı yoksa, sınav yapacaktım yapamadım...

Geri