Halk Eğitim Yaz Kursu Ekders Ücreti

Kodla Büyü

onozkara

Aktif Üye
Arkadaşlar merhaba
halk eğitim merkezi kadrolu bilgisayar öğretmeniyim. bu yaz 1 aylığına 100 saatlik okullar hayat olsun projesi kapsamında haftada 25 saat kurs açtım.sanıyorumki tatil olduğu için tamamını ekders olarak alabiliyorum. sormak istediğim 10 saate 1 saat ders dışı hazırlık ekdersi alabilir miyim? alan alamayan arkadaşlar gerekçesiyle birlikte yorum yaparsa sevinirim.

Alabilirsiniz hocam. Haftalık 25 saat kurs için 2 saat hazırlık ve planlama görevi karşılığı ek ders ücreti alırsınız. Yani haftalık toplam 27 saat olur.

phantosos' Alıntı:
Alabilirsiniz hocam. Haftalık 25 saat kurs için 2 saat hazırlık ve planlama görevi karşılığı ek ders ücreti alırsınız. Yani haftalık toplam 27 saat olur.
teşekkür ederim hocam

bende hftada 30 saat den kurs açtım yaz döneminde 163 saatlik bilg işletmenliği kursu bende aynı mantıkla haftada 33 saat ekders mi alcam

ayrıca saat ücreti 12 tl mi

sarix' Alıntı:
bende hftada 30 saat den kurs açtım yaz döneminde 163 saatlik bilg işletmenliği kursu bende aynı mantıkla haftada 33 saat ekders mi alcam

ayrıca saat ücreti 12 tl mi

evet hocam bu yazıya göre sizde 33 saat almanız gerekir. ayrıca ücretin gece ücreti üzerinden ödenmesi gerekir.
bakınız ekders yönetmeliği madde 4 - g) Gündüz öğretimi dışında kalan öğretim: Örgün ve yaygın eğitim kurumlarında yarıyıl ve yaz tatilleri ile cumartesi ve pazar günleri yapılan yüz yüze eğitim ile diğer günlerde saat 18.00’den sonra başlayan yüz yüze eğitimi,
ifade eder.
bende idareme şuan bunu anlatmaya çalışıyorum. ama bu konuda pürüz çıkartıyorlar.bir araştıralım falan dediler ama ne yaparlar bilmiyorum.

Geri