Internet Explorer Hatası

Kodla Büyü

furkanhoca

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar bilgisayarımda internet explorer 9 mevcut. internet explorer'ı çalıştırmak istediğimde explorer ya en başta donuyor ve yanıt vermiyordu ya da mesela google sayfası açılıp arama hanesine herhangi bir şey yazmaya çalıştığımda yanıt vermiyor. bilgisayarımda chrome ve fireworks da var, ancak mebbis sadece explorerda açıldığı için bi süredir mebbise giremiyorum bu sorunu nasıl çözebilirim?

Firefox ie tab2 eklentisi ile mebbis i açabilirsin. Ayrıca internet explorer ayarlar > internet seçenekleri > gelişmiş > İnternet ayaralarını sıfırla yapabilirsin. Veya son kurduğunuz programların eklentisi ie ye eklenti olarak kurulabilir. O eklentileri ayarlar > eklentileri yönet > pasif hale getirebilirsin. Bende skype eklentisi problem olmuştu.

Hocam 2 kez benimde başıma gelmişti. İkisindede formatlamadan düzeltemedim. Yani birçok çözüm buldum denedim ama işe yarıyor dedikleri çözümlerin hiçbiri işe yaramamıştı. Bu internet Explorer bela bişey doğrusu. İnşallah bir çözüm bulduğunda buraya yazda bizde tekrar başımıza gelince faydalanalım Size kolay gelsin.

Geri