Maraş da teftiş

Kodla Büyü

esila63

Aktif Üye
arkadaşlar bu günlerde müfettiş bekliyoruz okuluna müfettiş gelen var mı ne istiyorlar dynedle ile ilgili sorun var mı bt rehberlikle ilgili evrak var mı? yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin

2 ay kadar oldu teftiş geçireli. hiç bir evrağım yoktu,evrak falan sormadılar. evrakları genelde idareden istiyorlar.btr evraklarından haberleri bile yok zaten.

dyned kullanılıp kullanılmadığını sordular,derslerde neler yaptığımı sordular o kadar. teşekkür edip gittiler öyle sıkıntı yaratacak bir durum olmuyor.

Dyned bilgisayarlara kurmak bilişim öğretmenin, öğrencilere kullandırmak İngilizce öğretmenin sorumluluğunda değimlidir. Siz neden bu kadar panik yaptınız anlamadım.

hidayet38' Alıntı:
Dyned bilgisayarlara kurmak bilişim öğretmenin, öğrencilere kullandırmak İngilizce öğretmenin sorumluluğunda değimlidir. Siz neden bu kadar panik yaptınız anlamadım.

Panik değil merak diyelim..Ben kurmadım dyned falan dersi zor işliyoruz donup duruyorlar dyned işi eksta uğraş ondan sordum

Bizim okula da bi süre önce geldiler hocam Dyned olsun okul sitesinde dediler. Ne demek istediğini pek anlamasam da..

Daha sonra donanım parçalarını tanıt görünecek yerlere koy sergile dedi.

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, meb siteleri açılış sekmesinde bulunsun buraları takipte ol dedi.

Lisanssız Prog. kullanıyo musun diye sordu.

Öğrencileri uzaktan sınıf kontrolü için hangi programı kullanıyosun gibi sorular sordu....

Labaratuvar kontrol yazılımı su an nss korsan kullanıyorum. Peki müfettiş geldi korsan yazılım yasak peki ne kullanacağız? Lab kurulurken bu yazılım verilmemiş müdüre söylesek hayatta almaz, ogrenciden para toplamak yasak. E peki nasıl olacak. Tamam isimizi hallediyoruz ama usul böyle ama...

bilgisayardan anlayan müfettiş gördünüz mü arkadaşlar :) Ben görmedim bu zamana kadar .....Dert etmeyin....

geçen de okula gelmişler. Allah tan ben diğer okulda görevliydim.
Bu teftiş işleri beni geriyor. Bir sürü iş yapıyoruz ama anlatırken bile adamların bizi dinlemediği belli oluyor.
Bence onlarda Bil. Tek. Öğretmenlerinin neler yaptığının farkındalar ama laf olsun diye birkaç bir şey söyleyip gidiyorlar.

Geri