MARDİN KIZILTEPE Sıtkı Türkoğlu ilköğretim Okulu

Kodla Büyü

sakgeyik63

Site Gezgini
Mardin Kızıltepe Sıtkı Türkoğlu İlköğretim Okulu
Okul web sayfamızı güncelledim. Şu an foto galeri tab linkinde hata var. bunu dışında siteyi değerlendirmenizi istiyorum. Eleştirileriniz bekliyorum. Bir de web site okulda çok yavaş açılıyor. Ne yapabilirim.

http://www.sitkiturkoglu.meb.k12.tr

Re: Sıtkı Türkoğlu ilköğretim Okulu

HOCAM ŞU OKOLumuzdan haberler kısmını nasıl yaptınız

Ellerinize sağlık güzel olmuş... bende kızıltepede 3 yıl görev yaptım okulunuzdaki bir sürü isim değişmiş zaman çok çabuk geçiyor :)

bosvernapcan' Alıntı:
HOCAM ŞU OKOLumuzdan haberler kısmını nasıl yaptınız
Ajax-manşet haber diye aratırsanız karşınıza çıkar. Hocam baya aradım. İsterseniz gönderebilirim.

sureyya83' Alıntı:
Ellerinize sağlık güzel olmuş... bende kızıltepede 3 yıl görev yaptım okulunuzdaki bir sürü isim değişmiş zaman çok çabuk geçiyor :)
Hocam bizim okuldamı görev yaptınız. Eğer bizim okulda görev yaptıysanız foto galeride maziden fotoğraflar var. Belki resminiz vardır. :)

hocam çok güzel olmuş.Elinize sağlık.Bende manşet haber eklemek istiyorum.Buldum da ama nasıl ekleyeceğim? Yardım ederseniz çok sevinirim :?

Güzel olmuş hocam.Elinize sağlık.Banada haber manşet kısmı lazım yollarsanız sevinirim. :wink:

hocam Ajax-manşet haber diye arattım ama çok bişi yok ya da ben bulamadım bana da manşet haber kısmı lazım.eğer paylaşırsanız sevinirim.

yagmuryardım' Alıntı:
hocam çok güzel olmuş.Elinize sağlık.Bende manşet haber eklemek istiyorum.Buldum da ama nasıl ekleyeceğim? Yardım ederseniz çok sevinirim :?
bravehard2010' Alıntı:
Güzel olmuş hocam.Elinize sağlık.Banada haber manşet kısmı lazım yollarsanız sevinirim. :wink:
unzip' Alıntı:
hocam Ajax-manşet haber diye arattım ama çok bişi yok ya da ben bulamadım bana da manşet haber kısmı lazım.eğer paylaşırsanız sevinirim.
Sayın hocalarım. 6 farklı manşet haber türü var. İstediğinizi seçebilirsiniz. Gönderiyorum.

Ekli dosyalar

• ajax.haber.manset.rar
    1.1 MB · Görüntüleme: 230
güzel olmuş elinize sağlık.ancak site biraz geç yükleniyor sanırım flashlardan kaynaklı.bir de bannerınız flash olduğu için her tıklanan linkte tekrar tekrar oynayarak gelmesi dikkat dağıttıyor ama beğendim hoş elinize sağlık.manşet haberi indirdim ama nasıl kullanacağımı biraz bilemedim sanırım

Müdürlerle ilgili haber metni çok itici olmuş, atanmıştır olmalı.
Kadromuz bölümünde branş ve sınıfı bulmakta zorlandım. büyük banneri bence kaldırın.
başka da kusur bulamadım, ellerinize sağlık :)

Arkadaşlar eleştrileriniz doğrultusunda web sayfamızda yenilemeler yaptım. Değerlendirirseniz sevinirim. :)

Çok teşekkürler sakgeyik63 hocam. Haber manşetleri çok yararlı bir paylaşım oldu.

Site için de emeklerinize sağlık.

Geri