MSI N1996 DRİVER???

Kodla Büyü

bilisim_oguz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar yeni görevlendirildiğim okulda bt labında ana bilgisayara format attım;fakat bu anakartın Win7 için driverlarını bulamıyorum.Yardımcı olabilecek var mı acaba?
Msi sitesine girdim;bu sürümü bulamadım.Yardımcı olursanız çok evinirim;çünkü okulda herşey için bu PC kullanacağım!(AMD Athlon x 2 4600+)

arkadaşlar kafayı yiyeceğim.yardım edebilecekc var mı acaba? yaptım bir hata.driverlarını almadan format attım. yok mu bu anakartı kullanan?

Hocam merhaba;
ben yanlış hatırlamıyor isem aşağıdaki bir model değil.
MSI N1996

Anakartın üzerinde işlemci ile ram arasında bir yerlerde veya işlemci ile pci lar arasında veya direkt pci lar ararsında ürün modeli yazacaktır. BU modeli aldıktan sonra google a msi driver and support yazın ve çıkan sayfadan ürün modelini seçin veya modeli yazıp arartın ve uygun driveri indirin.
Bunun dışında driver pack gibi otomatik driver yükleme programlarından faydalanabilirsiniz.

Açılışta da ürün modelini gösterir anakart ekranda. Eğer göremiyorsanız bios da banner gibi bir başlık var, bunu aktif etmen lazım ondan sonra gelecektir.

driver pack var hocam indirin.programı çalıştırın eksik driverleri bulur yükler.hiç yorulmazsınız.her zaman kullanabilirsiniz...

mamoste_02' Alıntı:
driver pack var hocam indirin.programı çalıştırın eksik driverleri bulur yükler.hiç yorulmazsınız.her zaman kullanabilirsiniz...
hocam ethernet driver bulabilsem bende bir program var;oradan bulup indirebilirim.Fakat anakartın modelini buldum: MS 7260. ama bulamıyorum driverlerını hala.

Geri