Network trafiğini dinleme ve tamamını kayıt etme

Kodla Büyü
Okulda zararlı yerlere girilmesini engellemek birazda caydırma amaçlı girilen yerlerin kayıtlarını kaydetmek için bir bilgisayarı bu işe adadık programımız da commview for wifi 6.10 idi. Önce program cd sini kazaylan idareceilerden biri bozdu. Sonrada kazayla harddiskten yazılım silindi. Arkadaşlardan bu programı kullanan varsa yardımlarını rica ediyorum. Hatta mümkünse commview for wifi 6.3 olursa daha makbule geçer.
Yardım edecek arkadaşlar varsa şimdiden teşekkurler.

hocam meb hatları zaten fılıtrelı senın bu talebın hattının kayıtsız oldugunu gosterır dıkkat edınde meb ogrenmesın

CommView for wifi 5.2.484.rar ilaç içindedir
indirme adresi:
http://uploading.com/files/get/f9f4ma2m/

CommView for WiFi 6.0.581 full otomatik ilaçlama yapar
indirme adresi:
http://crocko.com/1910214021/Commview.6.0.581.rar

TamoSoft-CommView-for-WiFi-6.3.701 ilaç içindedir
indirme adresi:
http://freakshare.com/files/tgnldn4j/Ta ... E.rar.html

TamoSoft_CommView_6.0.590 ilaç içindedir.
indirme adresi:
http://rapidshare.com/files/123083511/T ... 0.rar.html

arşiv dosyalarının dördüde şifresizdir

tamosoft wireless çözümleriyle adını duyurmuş bir firma özellikle essential tools u kullanmayanız yoktur herhalde küçük ve çok kullanışlı bir tamosoft yazılımıdır ama ben yinede wireshark ı öneririm ghost scriptle kendi yazdığım ufak bir programcık var bunu client öğrenci makinalarına kuruyorsunuz istediğiniz makinaya istediğiniz bant genişliğini atayabiliyorsunuz wireshark ile tam uyumlu video,resim yada uygulamalar gibi o an öğrenci makinasının indirdiği dosyanın türüne göre otomatik bant genişliğini, indirme hızını ayarlayabilirsiniz ilgilenen arkadaşlar özelden ulaşabilirler...

her türlü ilaç ve tam sürüm istekleriniz için özelden ulaşabilirsiniz.

güzel forumlar dilerim...

İdarecilerin hattı eskiden normal hattı bende öğretmendim bakanlığa şikayet ettim hattı meb hattına çevirttirdim Okulda 2 tane MEB adsl oldu. Birisi bakanlığın okullara içişleri bakanlığıyla ortak verdiği diğeri idrecilerin parayla kullandığı. Bir kaç ay sonra 2009 da ben idareci oldum baktım hattan hiç bir şey indiremiyorum torent de sıkıntı oluyor paralı hattı kapattırdım tel noyu değiştirdim yeni hat aldırdım yeni adsl tabi sansürsüz su an 32MB yaptırdım. Rotasyonla gelen müdür çok iyiydi meb hattı iyi değil çocuklar ve öğretmenler faydalanamıyor dedi bizim hattımızdan Onlara Draytek Routerla 12MB bant genişliği atadık idareyede 18 Mb. Tabi idareciler ve öğretmenler kazayla müstehcen sitelere girmesin torrent felan çekmesin diye gerekli önlemleride aldım. hardware software olarak Sonra ben İlde Şube de görevlendirildim ama okulum MEM 200 metre olduğundan kaymakamlığın adsl hızı düşük pek randımanlı değil bende odamdan gine okuluma takılıyorum yüksek hızda.

Demin cevaplamayı unuttum program kablosuz ağa girenlerin logunu tutar ne yaptıklarının hepsi kayıt altındadır 2TB lık 2 adet hdd kullanıyoruz böyle olunca otokontrol devreye giriyor

meb in bağlantısıyla dinleyeceğin ancak 90 lık dedenin kalp atışları olur :) hacım sen niyetini söle bulalım ilacını

kerimabdullah' Alıntı:
bizim hattımızdan Onlara Draytek Routerla 12MB bant genişliği atadık idareyede 18 Mb. Tabi idareciler ve öğretmenler kazayla müstehcen sitelere girmesin torrent felan çekmesin diye gerekli önlemleride aldım. hardware software olarak S
Hocam kablosuz modem var bizim okulda da laptoptan torrente girenler var. Bunu engelleyebilen yazılım var mı?

Hocam kablosuz modem var bizim okulda da laptoptan torrente girenler var. Bunu engelleyebilen yazılım var mı?
Cevap veren yok mu arkadaşlar?

hocam fişleme değil sadece torrenti engellemek. kim ne istiyorsa evinden zaten indirir okulun pcsini bu iş için kullanmak pek hoş değil sanırım :)

kerimabdullah' Alıntı:
Okulda zararlı yerlere girilmesini engellemek birazda caydırma amaçlı girilen yerlerin kayıtlarını kaydetmek için bir bilgisayarı bu işe adadık programımız da commview for wifi 6.10 idi. Önce program cd sini kazaylan idareceilerden biri bozdu. Sonrada kazayla harddiskten yazılım silindi. Arkadaşlardan bu programı kullanan varsa yardımlarını rica ediyorum. Hatta mümkünse commview for wifi 6.3 olursa daha makbule geçer.
Yardım edecek arkadaşlar varsa şimdiden teşekkurler.

sayın hocam
proğramı bulduysanız banada bir link verebilirmisiniz

Geri