Okul Bilgisayarlarını özel işlerde kullanmak yasak! ne demek

Kodla Büyü

naimeozer

Aktif Üye
Okul müdürüm laf arasında okul bilgisayarlarını özel işlerinde kullanmak yasaktır dedi. Nasıl bir yasak? Bu özel işler neler mesela? Ben mailime bile bakamıyorum yoğunluktan? Ne gibi diye sorduğumda sadec e sizin için değil tüm öğretmenler dedi?
Sır gibi anlayamadım ben onu.
Dikkat etmem gereken bişey var mı arkadaşlar? :cry:

facebook falan demiş galiba, direk sorsaydınız kendisine hocam özel iş derken neyi kastediyorsunuz?

Kendine dikkat et...Okey, tavla yükleme bilgisayarlara demek istemiş işte...

Hocam sen kafanı takma müdür inceden birilerine laf sokmuştur birilerini bilgisayarda oyun oynarken yada sohbet ederken falan görmüştür onları söylemiştir.

Yav özel ne işimiz olur ki, vakit buldukça BBNET'teyiz işte. onun haricinde oturup film izleyecek halimiz yok herhalde...

adı üzerinde özel işte adam niye söylesin hocam Allah aşkına :) bu arada seni ajan ya da hacker sanıyor haberin olsun artık nasol korkutmuşsan gözünü :p sen onu her gördüğünde elin ile eyvallah eder gibi bir hareket yap bir de eğer erkek isen göz kırp hocam o anlar anlayacagını :)

ne günlere kaldık ya Rabbim!... takma hocam salla gide

Yeni atandığım okuldaki müdür de, öğretmenler faydalansın diye her öğretmene okul aile birliği hesabından laptop aldırmış. Okula da 12 mbit özel internet bağlatmış. Haftaya tanışacaz bakalım :) Bu tip müdürler de var sağolsunlar :)

ferdierdem55' Alıntı:
Yeni atandığım okuldaki müdür de, öğretmenler faydalansın diye her öğretmene okul aile birliği hesabından laptop aldırmış. Okula da 12 mbit özel internet bağlatmış. Haftaya tanışacaz bakalım :) Bu tip müdürler de var sağolsunlar :)
Hocam okulun nerde ya senin :) ?

ferdierdem55' Alıntı:
nasıl bir okulmuş orası :SS

Kastamonu da bir köy okulundayım. Özellikle sordum akşam kafaya taktım.
Neymiş efendim web sayfası yapıp veya yazılım geliştirip satmak gibi mesela dedi.
:alkis: o an anladım. Teknik bilgimi ne kadar üst seviye gördüğünü :++:

dışarıdaki halka bile serbest neden yasak olsun ya?müdürün dallamalığı.işgüzarlığı adını ver hocam bimere şikayet edeyim ben özelden mesaj at.hangi devirde yaşıyoz be

öyle bir camiayız ki birbirimizin fazla ekders alamsını ble çekemiyoruz.demekki sıkıntısı senin ordan bişeyler üretip sattığını düşünüyor.velev ki öyle mazot mu yakıyor.sen kendini geliştirmiş oluyorsun.

keşke sadece yasak olsa bizde. bizim okulda müdür pcleri izliyo. Kim hangi siteye giriyo derste napıyo ne ediyo hep takipte.

deniz1903' Alıntı:
keşke sadece yasak olsa bizde. bizim okulda müdür pcleri izliyo. Kim hangi siteye giriyo derste napıyo ne ediyo hep takipte.

Etik değil bu yaptığı, birisi şikayet etse soruştururlar müdürü :)

hocam etik veya değil bunu bile bile kimse sesini çıkaramıyo. Zaten öncesinde de uzun bi süre kimsenin haberi yoktu olaydan

deniz1903' Alıntı:

Bir gün bakanlık müfettişi masamıza oturup çekmecelere bakmıştı içinde ne var diye, o sırada çaycının odada sesi net bir şekilde duyuldu "müfettişin lüzumsuzu çekmece karıştırırmış diye" sizinki de o hesap...

deniz1903' Alıntı:
hocsm sen o okulda bilgisayar öğretmeni isen bunu engelleyebilirsin.

Geri