Okul merdivenleriniz için yazılar

Kodla Büyü
fbaltacioglu' Alıntı:
Arkadaşlar 30 tane merdiven yazısı var. Ben birer basamak ara ile yapıştırdım . corel dosyasını 2 part olarak ekledim . İyi çalışmalar

dediğim gibi arkadaşlar 120 ayak izi 30 yazı toplam 320 lira ..

hocam cdr uzantısını acamadık. illa corel draw programını mı kurmak gerek :)

sevgili arkadaslar vdr uzantısını acan arkadaslar hangi program ile açmıslar yardım edermesiniz?

corel dosyası içindekiler

Ekli dosyalar

• merkez_merdiven yaziları_4.jpg
    merkez_merdiven yaziları_4.jpg
    368.9 KB · Görüntüleme: 1,781
  • merkez_merdiven yaziları_5.jpg
    merkez_merdiven yaziları_5.jpg
    423.6 KB · Görüntüleme: 1,779
  • merkez_merdiven yaziları3.jpg
    merkez_merdiven yaziları3.jpg
    343.6 KB · Görüntüleme: 1,781
  • merkez_merdiven yaziları2.jpg
    merkez_merdiven yaziları2.jpg
    455.7 KB · Görüntüleme: 1,780
Paylaşımlar çok güzel. iyi de fikir. ama maliyet fazla gibi. yinede müdüre bi gösterelim bakalım. belki kaynak bulabilirse yapabilir. Hımm sütleri parayla mı satsak acaba :?: :idea: Tamam oldu bu iş :mrgreen:

Selamlar... Okulumuz merdiven basamakları için İngilizce ve Türkçe uyarıcı ve dil öğretimini ve sevgisini kazandırıcı yazılara ihtiyacımız var.. Bu yazıları nereden temin edebiliriz.Yardımcı olursanız sevinirim.İstanbul Bağcılar Ragıp Akın İlkokulu Müdürü Halil ÇETİNKAYA 05335430163

Arkadaşlar bt sınıfının olduğu katın merdivenlerine yazılar yazacağız/yapıştıracağız. aklıma hiç birşey gelmedi, yardımcı olur musunuz?

https://www.google.com.tr/search?q=merd ... n+yazilari

Birçok adres var. Facebookta da size yakın Mars ajans var.
Halil ÇETİNKAYA' Alıntı:
Selamlar... Okulumuz merdiven basamakları için İngilizce ve Türkçe uyarıcı ve dil öğretimini ve sevgisini kazandırıcı yazılara ihtiyacımız var.. Bu yazıları nereden temin edebiliriz.Yardımcı olursanız sevinirim.İstanbul Bağcılar Ragıp Akın İlkokulu Müdürü Halil ÇETİNKAYA 05335430163

Geri