okulunuzda devamsızlıkları kim giriyor ?

Kodla Büyü
müdür yardımcımız giriyor ve bugüne kadar hiç bir talebi olmadı bu konuda. işi yoğun olursa elbette yardım ederim ama kendi sorumluluğu olan bir şeyi bana yaptırıyorsa tepkimi de koyarım.

Hocam ne boş derse gönderiyorlar, ne devamsızlık giriyorum, ne yer siliyorum, ne her an sitemi güncel tutacağım diye bir derdim var ne de şunu bunu yapacaksın diye tartışıyorum. Allah razı olsun idarecilerimden. Hepsi çok iyi insanlar. Ama yine de bana haksızlık yapıldığını düşündükçe kafama ağrılar giriyor deli oluyorum. Birde idareciler kötü olsa ne olurdu düşünmek istemiyorum doğrusu.

girdirende değil girende kabahat (eğer bu bir görev haline gelmişse) yoksa ricaen 1-2 kerelik olduğunda boş derse de girerim; eokul işlerini de yaparım).

müdür suya sabuna dokunmadığı için tüm iş müdür yardımcısında adam kafayı yeme noktasına geliyor. bende yardımcı olmak babında e okul girişlerini yapıyorum. kimseye iyilik yaramaz ama genede vicdan işte :sleep:

müdür suya sabuna dokunmadığı için tüm iş müdür yardımcısında adam kafayı yeme noktasına geliyor. bende yardımcı olmak babında e okul girişlerini yapıyorum. kimseye iyilik yaramaz ama genede vicdan işte
Aynen görevim olmadığını oda bende biliyoruz. Yardım amaçlı yapıyorum. Boş derslerede giriyorum. Çünkü çocuklara ders anlatmayı seviyorum. Hiçbir zaman boş durmayı sevmedim. :)

Bilmemki md. yrd. giriyordur heralde. Bana bu konuda bir bilgi gelmedi

bizde devamsızlığı yapan öğrenci giriyor. şifreleri verdik akşam evden giriyor.Çocuğa sorumluluk vermek ve onun güvenilir bir birey olduğuna olan inancını aşılamak açısındanda çok faydasını gördük.

fercanx' Alıntı:
bizde devamsızlığı yapan öğrenci giriyor. şifreleri verdik akşam evden giriyor.Çocuğa sorumluluk vermek ve onun güvenilir bir birey olduğuna olan inancını aşılamak açısındanda çok faydasını gördük.

:scared: gerçektenmi

boş derse nöbetçi öğretmen görevlendirilir, devamsızlıkları da hangi müdür yardımcısı o sınıfta sorumluysa o girer, siz girerde yanlış yaparsanız sorumluluk o müdür yardımcısınındır. giren arkadaşlar bunu idareye söylesinler bence :)

Geri