Proje okulları yönetmeliği değişti

Kodla Büyü
1 açık norma birden fazla kişi baş vurursa hangi kriter geçerli bu bile belli değil. Neye göre atama yapilacak.

Bakanlık her zaman ki gibi yapmış olmak için yaptığı bir atama duyurusu. kim neye göre atanacak. Mahkeme kararından sonra duyuruya çıkmak zorunda oldukları için yaptılar duyuruyu. körler sağırlar birbirini ağırlamaya devam ediyor.

Bence atamalar yine il milli eğitim müdürlüğü veya müdürün istekleri doğrultusunda olacak. Çünkü kılavuzda hizmet puanı, yapılan projeler v.s gibi kriterler yok.

Herhangi bir yere bir atama yapılacak ve bu atama ile ilgili en ufak bir kriter yok, atamayı kimin ve neye göre yapacağı da belli değil.

Dünya üzerinde bir örneği var mıdır?

Herhangi bir yere bir atama yapılacak ve bu atama ile ilgili en ufak bir kriter yok, atamayı kimin ve neye göre yapacağı da belli değil.

Dünya üzerinde bir örneği var mıdır?
Kimin tanıdığı daha üst makamdaysa o atanır gibi bir yönetmeliğe benziyor. Çünkü sadece ebs li olmak yetmez ülkenin %90 ni ebsli.

okulların proje okul yapılmasının sebebi zaten yandaş idareci ve öğretmenleri oralara atamak

Kimin tanıdığı daha üst makamdaysa o atanır gibi bir yönetmeliğe benziyor. Çünkü sadece ebs li olmak yetmez ülkenin %90 ni ebsli.
Eğitim Bir Sen il başkanı,
AKP il başkanı,
İl Milli Eğtiim Müdürü,
Bakanlıkta Daire Başkanı...

Bir kadro için 4 farklı kişi bu 4'ünü devreye soktu diyelim..Bu dördünden hangisi döver?

Eğitim Bir Sen il başkanı,
AKP il başkanı,
İl Milli Eğtiim Müdürü,
Bakanlıkta Daire Başkanı...

Bir kadro için 4 farklı kişi bu 4'ünü devreye soktu diyelim..Bu dördünden hangisi döver?
Siyasi ayağı kişisel olarak hangisinin daha güçlüyse o :)

Geri