samsung laptop ekran

Kodla Büyü

sisss

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar elimizde samsung led ekran bir laptop var. Ekranı kırılmış servis 350-400 civarı bi para istiyor. İnternetten 150 tlye kadar ekranlar var, internetten alsak görüntüde bir sıkıntı yaşarmıyız. Daha önce tecrübe edinen arkdaşlar yardımlarınızı bekliyoruz

hocam ben değiştirdim daha önce. biraz sök-tak işinden anlıyorsan hiçbir sıkıntı yaşamazsın. hatta yaptıktan sonra dedim bu kadar kolay iş için bu kadar fazla para istiyorlar resmen dolandırıcılık. ben değiştikten sonra hala kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok. zaten ekran sök arkasında bi kodu var. o koda göre alırsan aynı ekranı almış oluyorsun.

omerfd' Alıntı:
hocam ben değiştirdim daha önce. biraz sök-tak işinden anlıyorsan hiçbir sıkıntı yaşamazsın. hatta yaptıktan sonra dedim bu kadar kolay iş için bu kadar fazla para istiyorlar resmen dolandırıcılık. ben değiştikten sonra hala kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok. zaten ekran sök arkasında bi kodu var. o koda göre alırsan aynı ekranı almış oluyorsun.
sağolun hocam takmasını hallederiz bi şekilde sormak istediğim adamlar ürünümüz orijinal 1 yıl garanti veriyoruz diyorlarda gerçekten kaliteli mi ekranlar. bir de üründe garanti dışı kalıyor değil mi bu işlem sonucunda.

Geri