smile adsl kullanan var mı?

Kodla Büyü

teksen

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Seçkin Üye
ttnet ile olan sözleşmem bitiyor
smile adsl den aradılar
8Mbit hız ve limitsiz pakete
taşıyalım sizi dediler
d-smart da veriyolar
çanak antenim olmadığından
ayda 4.5 tl de fazladan
anten ücreti ödeyerek
geçebilirmişim. -recever i verecekler-

smile kullanan arkadaşlar memnunlar mı acaba?

geçersem ayda 62.5 tl
ödemem gerekecek

hocam ben smileadsl kullanıyorum. Başlarda çok iyiydi. Şimdi bu adil kullanımdan dolayı ki ttnette de bu var hız yavaşladı. Karar senin hiç fark yok. smiledaha uygun sadece fiyat olarak.

teksen' Alıntı:
ttnet ile olan sözleşmem bitiyor
smile adsl den aradılar
8Mbit hız ve limitsiz pakete
taşıyalım sizi dediler
d-smart da veriyolar
çanak antenim olmadığından
ayda 4.5 tl de fazladan
anten ücreti ödeyerek
geçebilirmişim. -recever i verecekler-

smile kullanan arkadaşlar memnunlar mı acaba?

Beni de aradılar ttnet ile sözleşmeme bakmam lazım dedim. Sözleşmem ocak ayında bitiyormuş önbaşvuruyu iptal ettirdim. :( Bence hiç düşünme geç hocam.

ocak2011 den beri smile kullanıyorum. adil kullanım 25 olmasına rağmen hemen hemen her ay en az 40 gb indirme yapıyorum ve hızda düşme olmuyor bende. kesinlikle takılma, yavaşlama, olmuyor. modemim airties 5440 olduğu için performans süper. ttnet-wifi kullanmıyorsan hemen geç derim. bu arada ben 8 mbit sınırsız (25 gb akn) kullanıyorum. o zaman kampanyada idi. şuanda 24 ay dolana kadar 49 tl ödemekteyim. tavsiye ederim.

smile in da
adil kullanım hakkı 50gb
modem de vereceklerdi
galiba
ayrıntıları biraz daha öğrenip
netleştirip karar verecem
yanıtlar için teşekkürler......

3 senedir sınırsız smile adsl kullanıyorum.en ufak bir sıkıntı yaşamadım.bir telefonla istediğim numaraya ücretsiz olarak taşıtıyorum (yaz ve yarıyıl tatillerinde boşa para vermemiş oluyorum).arkadaşlarıma da smile tavsiye ediyorum alanlardan da bir şikayet duymadım.hizmet olarak tavsiye ederim kısacası ;)

Uzun süredir smile kullanıyorum.Sürekli download yapmama rağmen bugüne kadar hızımı düşürmediler.İnternet yönünden sorun yaşamazsınız zaten ttnet altyapısı kullanıyor.Fiyatları ve kampanyaları her zaman daha uygun oluyor.Tavsiye ederim.

mahonyhacettepe' Alıntı:
ocak2011 den beri smile kullanıyorum. adil kullanım 25 olmasına rağmen hemen hemen her ay en az 40 gb indirme yapıyorum ve hızda düşme olmuyor bende. kesinlikle takılma, yavaşlama, olmuyor. modemim airties 5440 olduğu için performans süper. ttnet-wifi kullanmıyorsan hemen geç derim. bu arada ben 8 mbit sınırsız (25 gb akn) kullanıyorum. o zaman kampanyada idi. şuanda 24 ay dolana kadar 49 tl ödemekteyim. tavsiye ederim.

AKK 50 gb oldu.

Evet bende çok memnunum. 50 gb ı geçiyorum hızda değişiklik olmadı hiç. Reklam amaçlı söylemiyorum, gerçekten memnunum

ben geçtim ve harika özellikle hd tv niz de varsa değmeyin keyfe. Özellikle de belgesel kanalları süpper. Ben çok memnunum. Toplam aylık ödeme 65 TL ödüyorum.
TTNET mi illallah dedim artık.
hemen geçin hocam ben çok memnunum

Geri