STRATEJİK PLAN

Kodla Büyü

cahraz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
forumda olan ve arkadaşların elinde bulunan planları inceledim yeniformat deil.elinde yeni formata uygun stratejik plan olan arkadaşlar paylaşabilirmi?yeni format meb in yeni indirdiği

2019-2023 stratejik plan hazırlayan veya güzel bir şablon varsa paylaşabilir misiniz acaba arkadaşlar?Teşekkürler şimdiden.

Bakanlığın yeni taslağı felan varmış galiba arkadaşlar. İlçe için yapan varmı arkadaşlar

2015-2019 için hem okula hemde ilçeye yaptım.
Bugün okul müdürüyle konuşurken bakanlığın yeni taslak haZırladığını ve yeni taslak yayınlanana kadar birşeye dokunmayın dediklerini söyledi.
Şimdilik sadece eski planın genel dağerlendirmesini yapmamız gerekiyormuş.
İlçe mem ve il mem özellikle uyarmış .

yeni taslak hazırmış zaten hocam
Bunlara göre hazırlanacak dediler ama

Ekli dosyalar

• 19150513_Ek-1_HazYrlYk_ProgramY.pdf
    5.3 MB · Görüntüleme: 73
  • VrllQ+Kamu-Idareleri-Icin-Stratejik-Planlama-Kilavuzu.pdf
    2 MB · Görüntüleme: 55
Okulların ve memlerin şablonunu yakında yayınlarlar...

İlçe mem sp ekibinde görev alan arkadaşlar paylaşımda bulunurlarsa görüş alış verişi yapılabilir.

bende ilçe mem düzeyinde hazırlamaya çalışıyom . taslak olarak neyi kullanacağız bir kavrayamadım gitti
kimisi eskisini kullan güncelle diyor kimisi bakanlığın taslağını al diyor kimisi diyarbakır ilinin taslağını al diyor öyle bakıyorum

BTÜ ve diyarbakır taslağına göre aynı zamanda eski plana göre yapcam hocam ben artık olduğu kadar

Şuan pek bişey yok hocam bende
Diyarbakır planına göre eski plandan çoğu yazıyı vs alıp koycam
Kurum içi analiz kısmınıda ilçeden alcam bilgileri onları yenileyecem gerisini arge den arakadaşa göndercem artık

Geri