Sunum Hazırlama Programı

Kodla Büyü
Ben önce mevsimleri sunum halinde hazırlıyorum. İçerik olarak tasarım, slayt çeşitleri, başlık ve metin kutusu biçimlendirme, resim ekleme işliyorum.

İkinci haftada animasyon etkinliği olarak Harfler dans ediyor etkinliğini yaptırıyorum. Her harfi tek tek 80 boyutunda metin kutularına yazdırıyorum. Her harfe farklı efekt ekletiyorum. Önce fare tıklama, sonra aynı anda, en sonunda öncekinden sonra ayarını yaptırıyorum. 1 saatte bitiyor. Sonra not alma yaptırıyorum.

Köprü ekleme de de Meyve ve sebzelerin yararları sunusunu yaptırıyorum.

biltek2007' Alıntı:
Ben önce mevsimleri sunum halinde hazırlıyorum. İçerik olarak tasarım, slayt çeşitleri, başlık ve metin kutusu biçimlendirme, resim ekleme işliyorum.

İkinci haftada animasyon etkinliği olarak Harfler dans ediyor etkinliğini yaptırıyorum. Her harfi tek tek 80 boyutunda metin kutularına yazdırıyorum. Her harfe farklı efekt ekletiyorum. Önce fare tıklama, sonra aynı anda, en sonunda öncekinden sonra ayarını yaptırıyorum. 1 saatte bitiyor. Sonra not alma yaptırıyorum.

Köprü ekleme de de Meyve ve sebzelerin yararları sunusunu yaptırıyorum.

Hocam hayrına ppt leri atarmısın buaraya :?: biraz beleşçilik gibi olacak ama :roll:

Arkadaşlar geç oldu ama yoğunluktan.

Harfler dans ediyor ile mevsimler sunusunu ekledim.
Umarım beğenirsiniz. İkişer saatte yapıyor çocuklar.

Ekli dosyalar

• Sunular.rar
    152.1 KB · Görüntüleme: 306
Geri