Teknofest Eğitim Teknolojileri Yarışması(Lise) ÖDR Sonucu Açıklanmadı

Kodla Büyü
Sürekli uzatıyorlar son tarihi . bu sebeple herşey sarkıyor. Düzenli şekilde hareket eden zaten bitirir o tarihe kadar. Amaç işte .... ile rekor katılım sağlandı demek
Hocam bir de değerlendirme kısmında yorum olarak o bölümün tam olduğu yazıyor bir eksiklikten bahsedilmemiş ama puan kırılmış. Bunun öğrenciler üzerindeki etkisi olumsuz oluyor. Şevkleri kırılıyor maalesef.

Başarılı/Başarısız durumu nerede yazıyor hocam. Puan ve hakem formu var t3kys'de. Ona göre sonraki tura hazırlık yapalım.

İnsanlık yararına teknoloji ve akıllı ulaşım için baraj puanlarını bilen var mı? Bana e-postalar gelmediği için puanları bilmiyorum.

İnsanlık yararına teknoloji ve akıllı ulaşım için baraj puanlarını bilen var mı? Bana e-postalar gelmediği için puanları bilmiyorum.

IMG_20240522_113509.jpg

-Hedef kitle açık bir dille ifade edilmiş ve geliştirilen proje ile uyumlu. 8 üzerinden ,6puan vermiş...2 puanı niye kırdın?
-Ürün ticarileşme potansiyeli var, sektöre/ülke ekonomisine katma değer sağlama potansiyeli yeterli değil. 8puan üzerinden 4,67puan vermiş
ticarileşme potansiyeli varsa, ülke ekonomisine katma değeri olmayacağına sen nerden karar verdin :) ?
Bu değerlendirmeleri üniversite 1-2-3 sınıf öğrencilerine devretmişler onlar değerlendiriyor...

eğitim teknolojilerinde itiraz formları hakemlere bile atanmadı hocam itiraz sonucu nasıl gelsin, ekran resmi görmeden inanmam. Şu an sırasıyla raporlardan takip etiğim kadarıyla tarım, engelsiz yaşam, akıllı ulaşım ve çevre kategorilerinin itirazları hakemlere iletilmiş. bu kategoriler muhtemel haftaya açıklanır itiraz sonuçları

eğitim teknolojilerinde itiraz formları hakemlere bile atanmadı hocam itiraz sonucu nasıl gelsin, ekran resmi görmeden inanmam. Şu an sırasıyla raporlardan takip etiğim kadarıyla tarım, engelsiz yaşam, akıllı ulaşım ve çevre kategorilerinin itirazları hakemlere iletilmiş. bu kategoriler muhtemel haftaya açıklanır itiraz sonuçları
Anladım hocam. Geç belli olursa bir anlamı da olmayacak. Okul kapanacak, öğrencileri tatilde sunumlara yönlendirmek ve projedeki eksikleri tamamlamak zor olacak. Bir beklentimiz de kalmadı gerçi ama öğrencilerin hevesi kırılmasın diye de uğraşıyoruz işte.
Bu arada sonuç belli olunca mail mi atıyorlar?
ve hakem'e atandığı nasıl anlaşılıyor

hocam teknofest hengi sonuç açıklanırsa açıklansın mutlaka mail ile bilgilendirme yapıyor. Bazen spam a düşüyor gözden kaçabiliyor. Mail sistemi çok düzgün çalışıyor bugüne kadar hiçbir aşamada mailden bilgilendirme yapılmadığını görmedim. Cep telefonundan mail bildirimini açıyorum mail gelince sisteme girip görüyorum.

hocam teknofest hengi sonuç açıklanırsa açıklansın mutlaka mail ile bilgilendirme yapıyor. Bazen spam a düşüyor gözden kaçabiliyor. Mail sistemi çok düzgün çalışıyor bugüne kadar hiçbir aşamada mailden bilgilendirme yapılmadığını görmedim. Cep telefonundan mail bildirimini açıyorum mail gelince sisteme girip görüyorum.
Hocam bilgiler için çok teşekkür ederim, sağolun.

1716755709424.png
hakeme atanan raporda Hakem değerlendirme durumu yazar. Hakeme atanmayan raporda sadece itiraz durumu yazar. Eğitim teknolojilerinde jüriyim eğer banada itiraz raporu atarlarsa kaç gün süre verdikelerini öğrenebilirim, ama hala eğitimde atama olmadı. Ama forumda engelsiz yaşam, akıllı ulaşım yada çevre enerji jürisi var ise onlar kaç gün süre verildiğini yazabilir

Geçen senelerde itirazın sonuçlanması 3 gün içinde yazıyordu klavuzda.
Kaçırdığım bir şey mi var anlamadım. 20 Mayıs itiraz işleme girmiş ama detay kısmına girince "itiraz hakem değerlendirme durumu" başlığı altında "formunuz eklendi" ibaresi var ama puan vb görünmüyor ve mail de gelmedi.
Ekli dosyayı görüntüle 76275hakeme atanan raporda Hakem değerlendirme durumu yazar. Hakeme atanmayan raporda sadece itiraz durumu yazar. Eğitim teknolojilerinde jüriyim eğer banada itiraz raporu atarlarsa kaç gün süre verdikelerini öğrenebilirim, ama hala eğitimde atama olmadı. Ama forumda engelsiz yaşam, akıllı ulaşım yada çevre enerji jürisi var ise onlar kaç gün süre verildiğini yazabilir

Kaçırdığım bir şey mi var anlamadım. 20 Mayıs itiraz işleme girmiş ama detay kısmına girince "itiraz hakem değerlendirme durumu" başlığı altında "formunuz eklendi" ibaresi var ama puan vb görünmüyor ve mail de gelmedi.
3 hakemin değerlendirmesi bittiğinde puanınız ortaya çıkacak, baraj puanı altında ise elenen yazar değilse başarılı yazar hocam. Şu an süreciniz devam ediyor. jürilere verilen süre sonunda puanlar açıklanacaktır

Geri