Tokat btr görevlendirme hakkında

Kodla Büyü
hocam bir açıklama yapılmadı daha ama ben görevime devam ediyorum. Btr görevlendirmeleri 6 aylık süreyle yapılacak denmişti sanırım onun için bekliyolarlar

xasi05x' Alıntı:
hocam bir açıklama yapılmadı daha ama ben görevime devam ediyorum. Btr görevlendirmeleri 6 aylık süreyle yapılacak denmişti sanırım onun için bekliyolarlar
Hocam ben yanlış hatırlamıyorsan ilk görevlendirilme yazısında 31 aralığa kadar yazıyordu hatta o yüzden çalışma planınım aralıkta bitiyor hala ses seda çıkmadı merak ettim ne yapacaklar acaba

v_nehir' Alıntı:
xasi05x' Alıntı:
Hocam ben yanlış hatırlamıyorsan ilk görevlendirilme yazısında 31 aralığa kadar yazıyordu hatta o yüzden çalışma planınım aralıkta bitiyor hala ses seda çıkmadı merak ettim ne yapacaklar acaba
hocam eylüldeki görevlendirme 31 aralıkta bitecekken formatörlük btr ye dönüşünce karışıklık oldu galiba bende anlamadım okullara yazı bile gelmeden hiç bir görevlendirme yazısı olmadan btr olduk ama onunda ne zaman biteceği hakkında bir bilgi verilmedi. p.tesi Mürsel beyi bir aramak lazım.

Arkadaşlar Tokatta görevlendirmemiz 25 ocağa kadar devam edeceği yeni görevlendirmenin 2. dönem başlayacağı bildirilmiştir.

Geri