Tool Time Freeze

Kodla Büyü

volkankey

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Windows 10 ve 11 de bu deep freeze tarzı program bazen otomatik devre dışı kalıyor bazen de bu prg sebebiyle sanıyorum otomatik onarım kısır döngüsüne giriyor

Deep freeze tarzı başka bir prg mı önerirsiniz koruma için yoksa başka alternatif var mı arkadaşlar tavsiye edebileceğinizç

shadow defender

konuyu açan hariç herkes burda :D

Son düzenleme:
Ücretsiz olarak reboot restore rx tavsiye ederim (şifre koyma özelliği yok) . Ücretlilerden ise shadow defender.

Gına geldi artık bu tür ayrıntıları düşünmekten. Herkes sadece kendi dersini düşünür. Biz hem dersimizi (ki olması gereken budur) hem diğer branşların öğretim ortamlarını, tüm etkileşimli tahtaları, okuldaki tüm bilgisayarları, yazıcıları, etkinliklerdeki, programlardaki teknik durumları vs. düşünürüz.
Oysa biz de öğretmeniz. Allah hayırlar, güzellikler, kolaylıklar nasip etsin branşımız ve dersimiz için.

Gına geldi artık bu tür ayrıntıları düşünmekten. Herkes sadece kendi dersini düşünür. Biz hem dersimizi (ki olması gereken budur) hem diğer branşların öğretim ortamlarını, tüm etkileşimli tahtaları, okuldaki tüm bilgisayarları, yazıcıları, etkinliklerdeki, programlardaki teknik durumları vs. düşünürüz.
Oysa biz de öğretmeniz. Allah hayırlar, güzellikler, kolaylıklar nasip etsin branşımız ve dersimiz için.
Hocam btr olmak zorunda değilsiniz. İstemiyorsanız yapmayın. Zorlarlarsa da resim öğretmeni okul duvarlarını boyuyor mu? teknoloji tasarım öğretmeni okulun tamir işlerine bakıyor mu? dersiniz. Bence hatırı sayılır bir ücret alıyoruz bu iş karşılığında.

Siteminizi kadrolu btr olalım diyenlere de yapın. o zaman amiyane tabirle ayvayı yeriz. o zaman bu işleri yapmaya mecbur oluruz. şu anda gönüllülük esasına göre

ToolWız tıme freeze, windows 10'da çok sık mavi ekran hatasına sebep olur, windows 11'de ise sistem tamamen kafayı yiyebilir.

Hocam btr olmak zorunda değilsiniz. İstemiyorsanız yapmayın. Zorlarlarsa da resim öğretmeni okul duvarlarını boyuyor mu? teknoloji tasarım öğretmeni okulun tamir işlerine bakıyor mu? dersiniz. Bence hatırı sayılır bir ücret alıyoruz bu iş karşılığında.

Siteminizi kadrolu btr olalım diyenlere de yapın. o zaman amiyane tabirle ayvayı yeriz. o zaman bu işleri yapmaya mecbur oluruz. şu anda gönüllülük esasına göre
BTR Öğretmeni değilim, Sayın Hocam. BTR'lik görevi için hiç başvurmadım ve görev almadım. Bilişim Teknolojileri Öğretmeniyim. Zaten yazının ana fikri bu değildi; branşımız dolayısıyla kayıtsız duramayıp düşünmek zorunda kaldığımız durumların fazla ve yorucu olmasıydı. Hiçbir Bilişim Teknolojileri ve BTR Öğretmeni meslektaşıma da sitem etmedim. Her neyse... Hepimize kolaylıklar dilerim.

Geri