Toshiba 65UA3E63D

Kodla Büyü

bomax01

Süper Üye
Süper Üye
Çok sevdiğim bir arkadaşımın 20 bin limiti var. Toshiba 65UA3E63D model TV bulmuş ve almak istiyor. Sizce bu TV nasıldır? Alan/kullanan varsa yorum yazarsa sevinirim.

6-7 ay önce a101 den toshibanın 58 inç (model numarasını bilmiyorum) modelini aldım. elimde samsung 48 inç 2016 da aldığım tv var, onla karşılaştıracak olursam. görüntü kalitesi bir tık kötü, açılışı daha yavaş, kanal geçişleri de bir tık yavaş. harici harddiski taktığımda telefondan çekilen videoları döndürmüyor, yan izliyoruz ayarı varsa da bulamadım, samsung tv de böyle bir sorun yoktu. ama bu fiyatlara alınabilecek tv lerden...

6-7 ay önce a101 den toshibanın 58 inç (model numarasını bilmiyorum) modelini aldım. elimde samsung 48 inç 2016 da aldığım tv var, onla karşılaştıracak olursam. görüntü kalitesi bir tık kötü, açılışı daha yavaş, kanal geçişleri de bir tık yavaş. harici harddiski taktığımda telefondan çekilen videoları döndürmüyor, yan izliyoruz ayarı varsa da bulamadım, samsung tv de böyle bir sorun yoktu. ama bu fiyatlara alınabilecek tv lerden...
Teşekkür ederim.

Ben iki yıldır kullanıyorum 58 inch modelini. Özellikle netflix ve diğer uygulamalarda bir tık yavaş. Açılışı da yavaş ama sonuçta televizyon bu 30 saniye geç açılsa ne olur. Kanal geçişleri beni rahatsız etmiyor, özellikle yavaş diyemem. Görüntü kalitesi de gayet güzel ama arkadaşımda 55 inch modeli var onun görüntüsü çok kötü. Başka bir arkdaşım 55inch aldı görüntü kalitesi yüzünden iade etti. Sanırım kullanılan panelden. Bazılarında Panda panel, bazılarında LG panel kullanılıyor diye biliyorum. Benim kullandığım 58 inch Panda panel ve gayet iyi ama 55 inch olanları için aynı şeyi söyleyemem. 55 inch de hangi paneli kullandıklarını da bilmiyorum. 65 inch olanını da en azından bir kez görerek almanızı tavsiye ederim. Tabi ev modunda, mağaza modunda değil.

Tohshiba nın televizyon birimini tamamen VESTEL satın aldı. Tüm üretim VESTEL tarafından yapılıyor ama sanırım TOSHIBA marka değeri ile ilgili bazı şartlar koymuş olacak ki VESTEL'in sitesinde TOSHİBA ile ilgili hiç ifade yok. Tohsiba tv sitesinde ise Vestel'e ait olduğu yazıyor. Siteyi incelerseniz uluslar arası kalite standartları ile ilgili net ifadeler var. Sonuçta TOSHIBA markasının marka değeri oldukça yüksek ve sanırım VESTEL de bu değeri bir şeklilde korumaya çalışıyor.

Geri