TTNET rezaleti

Kodla Büyü

fercanx

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ADSL hizmeti aldığımız günden beri bir hafta memnun kalarak interneti kullandığımızı hatırlamıyorum .Bunu sağladığın için teşekkür ederim TTNET.
Sürekli bağlantı kopmaları,bağlantı hızının 512 KB hızına düşmeleri ,her hafta çağrı merkezini aramalar ,modemin ışığıını sormalar ,arıza kaydı oluşturmalar .....Gerçekten gına geldi.Sanki kuş uçmaz kervan geçmez bir mağarada yaşıyorumda TTNET bana doğru dürüst hizmet veremiyor.Ne kadar şikayet etsek de siz makinaya bağlanmış gibi aynı cevapları vereceğiniz için ben temenni moduna geçiyorum. Yani temennim Allah belanızı versin.. Versin ama TTNET hızında vermesin , yoksa yıllar sürer...

Edit : Buraya şikayet edebilirsiniz sizde.
https://tuketici.btk.gov.tr/

al birini vur ötekine hepsi birbirinden beter,

bir de turknet diye bişey var sakın haa bulasmayın.

tt ile uzaktan yakından ilişkim yoktur, yalnız ev arkadaşım tt da mühendis.
şunu bilin aradaşlar bu ülke tt a çok şey borçludur.
ölçüm yapılması gerekiyor sizin.

wertyu6' Alıntı:
ne borçumuz varmış hocam söylede bilelim. dünyanın en pahalı interneti satan kuruma bizde sayende öğrenelim.

Hocam amma dolmuşsun ya bende hem neti hemde telefonu kapattırdım toplam 75 lira ödüyordum şimdi kurtuldum komşudan çekiyorum artık 19 tl :) hizmette sıkıntı olmadı da fiyat konusunda çok fazla şimdi arıyorlar 27 lira yapalım netinizi diyorlar bende kalsım dedim...

hacı antalyada kablo var. senin mahallede yok mu? 30 günün 10 günü adsl kesik olunca kapattım kabloya kaçtım. kafam rahat.

bende 3 ay önce öğrendim ttnet gerçekten mahalle şirketiymiş. ama ben öttürdüm onları btk ya şikayet ettim. sende et.

wertyu6' Alıntı:

Ya kusura bakmada TTNET rezaletinin arkasındaki mimar, o arkadaşın zaten....Telekomdan aradı hanzonun biri sürekli inatlaşıyor.Splitter ınız bozuk o yüzden bağlantı hızınız düşük diyor.Kim diyor onu diyorum mühendislerimiz diyor adam..3 .dünya ülkesinin en kötü internetini en pahalıya satıyor adam .Bunun sebebi kullanıcı kalitesi tabiiki.Bunu belirlerken senle beni toplayıp ikiye bölüyor .Bu uygundur diyip kakalıyor ..yani sonuç ortada.

reklamlara milyonlar harcıyorlar. fiber internetmiş. ben çağlayan adliyesine 500m. mesafede 1 mbit.le zor bağlanıyorum. Bi de arayıp saydırınca topu Türk Telekoma atıyorlar. Evet biz de gerizekalıyız Türk Telekom la TTnet bağımsız iki şirket. Bi de buna beni inandırmaya çalışıyorlar. Az küfür etmedim öyle böyle değil.

oha ttneti savunanlar var. Bu ülke TT ye bişey borçlu değil. Oldukça da alacaklı. 1.5 yılda ciro olarak, aldıkları ihaleyi çıkaran şirketten bahsediyoruz. benden 55 lira alıyorsan o interneti 2012 de 1 mbit ile veremezsin.

okulda internet arızası için aradık. arıza kaydı oluşturdular ama kimse ilgilenmedi. ertesi gün tekrar aradık arızamızın giderildiğini ve isterseniz tekrar arıza kaydı oluşturalım dediler. bende mecburen oluşturalım dedim. bu şekilde 4 gün oyaladılar bizi en sonunda sizi şikayet edecem dedim ve şikayet edince bir adam geldi arızamızı çözdü. durumu anlatınca adam bir haftadır izinde olduğunu ondan böyle yapmış olabileceklerini söyledi.

ne borcu Allah askına arkadaslar, dunyanın en pahalı interneti sozde yuksek hızlarda kullanıoruz. 3 aydır internet hızım olması gerekenin yarısı, 10larca kez aradım bagırdım cagırdım sikayet edicem dedim hicbi sey yapamadılar. anca arıza kaydı olusturuolar ya da bilgi guncelliyolar baska birsey bildikleri yok. lanet olsun onlara

Bende de kesilip duruyordu.
Müşteri hizmetlerini aradığımda yok hatlar yoğundu, yok sizin tesisatta sorun var dı, yok evininiz telekoma uzak sinyal zayıflıyordu ... Bir de muhattab olduklarımdan biri bit-byte arasıdnaki farkı bilmiyor.... Onlarda sorun yok, bende zaten sorun, ... Geldiler, gittiler... Aynı tas aynı hamam.., pess doğrusu..

Bende pes ettim tabi. Smile aldım. Sadece bir kere sorun oldu, 5 dakikada sorunu çözdüler. 17 aydan beri müsteri hizmetleriyle 3 kere muhattap oldum, biri hızı tarife değiştirmek için, biri arıza için, diğeri de telefon numaramı değiştirdiğim için.. rahatım..

Not: Hep reklam yaptım , bir de olumsuz verelim ki denge olsun :p Tarife değişikliğinde 17 TL paramı aldılar. İçime oturduğu itiraf etmem lazım.

wertyu6' Alıntı:
ne borcu hocam arkadaşına iş veriyor diye mi borçluyuz....
Adamlar müşteri numaramı değiştirmişler faturamı ödeyemiyorum diye telefon ediyorum 2 ay sonra ortaya çıktı durum ortaya. ve bana fatura gecikme zammı uyguluyor....
Ödemedim faizi ödemeyeceğim de....

Ttnet verdiği saçma sapan hizmet için "bu hıza alış Türkiye" diye reklam yapmıyor mu, cinlerim tepeme çıkıyor. Adamlar alenen alay ediyorlar yahu.

Geri