YDS kursu tavsiye..

Kodla Büyü

only61

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaşlar 2.üniversite kapsamında tarih bölümünü okudum ve diplomamı alldım. Şimdi ise Eskişehir Anadolu tezli tarih yüksek lisans hakkı kazandım ve kayıt oldum..ileride doktora yapabilme adına şimdiden yds puanımı yükseltmeliyim..bana önerebileceğiniz online ya da yüz yüze yds kursu var mı?....İstanbul'da ikamet etmekteyim.

Konu gayet yerinde olmuş, bana da temelden hazırlık için YDS hazırlık kitabı ve çalışma tavsiyesi olan arkadaşlar var mı?

ww.uzaktanyds.com tavsiye ederim hocam.Ben memnun kaldım.Seviyeye göre paket seçilebiliyor.Kitap da gönderiyorlar ama ben kitaptan çözmek yerine online soru çözmeyi tercih etmiştim.En sevdiğim özelliği passagework adında bir sistem de beraberinde geliyor.Kelime öğrenme ve metin okuma konusunda çok geliştiriyor insanı.

https://www.remzihoca.com/

remzi hoca'yı tavsiye ederim. YDS için ideal. 24 puandan 2 dönem alıp 86 ya çıkan arkadaşlarım oldu. Materyalleri pdf olarak sisteme yüklüyor indirip çıktısını alıp çalışıyorsunuz. Senkron ve asenkron seçenekleri mevcut. Senkron daha pahalı olduğu için kayıttan video seçeneğini önerrim. Belirli sayıda kişi geleceğiz, kayıt olacağız dedinizde indirim de alabiliyorsunuz. Eski bir öğrenci tanıdığınız varsa onun yeni üyelik indiriminden de yararlanabilirsiniz.

Arkadaslar online kurslarin fiyat lari cok geldi bu tarz yds icin ucretsiz egitim seti varmidir acaba. Youtube da Hakkı Sahin var ama nasildir bilmiyorum

Youtube de video egitim kanali var sifirdan ingilizce ogrenoyorum diye 200 uzerinde video hazirlamislar

Hocam tavsiyeniz icin tesekkurler ben yds yonelik ariyorum dediginiz kanal genel ingilizce mi yds mi acaba

Kitap olarak Cesur Öztürk ve Nesibe Sevgi Öndeş'in sınavlara yönetilik kitaplarını tavsiye ederim. Ayrıca ODTÜ'nün hazırladığı Reader At Work ve More To Read serilerini de bitirmeniz gerekir...

Daha önce de yazmış olabilirim Hakkı Şahin'in yds'ye yönelik videoları var youtubeda. Bir de overdose vocabulary reading kitabı gayet güzel. Paragrafı verip Türkçe çevirisini yapıyor. Karşılaştırma yapmaya imkan veriyor kendi çevirinizle. Makalelerle yds almıştım daha önce kelime karşılıkları alıştırmalar bolca vardı ama Türkçe çeviriyi içermiyordu.

Daha önce de yazmış olabilirim Hakkı Şahin'in yds'ye yönelik videoları var youtubeda. Bir de overdose vocabulary reading kitabı gayet güzel. Paragrafı verip Türkçe çevirisini yapıyor. Karşılaştırma yapmaya imkan veriyor kendi çevirinizle. Makalelerle yds almıştım daha önce kelime karşılıkları alıştırmalar bolca vardı ama Türkçe çeviriyi içermiyordu.
Hakkı hoca benimde dikkatimi çekti ancak nette pek yorum görmedim

Ben memnun kaldım videolarından da kitaplarından da. İnstagram hesabından da paylaşımlar yapıyor. Ordaki yorumlarda da sadece video izleyerek puanlarını belirgin artıran insanlar olduğu görülebiliyor. Bir de İlknur hocanın birkaç demo videosu var. Zaman zarfı veya zaman uyumunu çok güzel anlatıyordu. Yds academy'nin de sınav taktiği içeren videoları var. Hakkı Şahin'in videoları düzenli ilerliyor. O açıdan beğendim ben en çok.

Ben memnun kaldım videolarından da kitaplarından da. İnstagram hesabından da paylaşımlar yapıyor. Ordaki yorumlarda da sadece video izleyerek puanlarını belirgin artıran insanlar olduğu görülebiliyor. Bir de İlknur hocanın birkaç demo videosu var. Zaman zarfı veya zaman uyumunu çok güzel anlatıyordu. Yds academy'nin de sınav taktiği içeren videoları var. Hakkı Şahin'in videoları düzenli ilerliyor. O açıdan beğendim ben en çok.

Teşekkürler hocam inceleyeceğim hemen

Hocam Ben YDS ve YÖKDİL'e akademisyen bir arkadaşın tavsiyesi ile localde uzun yıllardır dil eğitimi veren Mustafa Sarıkaya ile hazırlanmıştım. istediğim skorları aldım. Akademisyen arkadaş da udemy üzerinden keşfetmiş.
konu bazlı akılda kalıcı şekilde kısa ve faydalı videoları var. udemydeki eğitim de uygun bedavadan biraz pahalı. :) kendi kitapları da var. sipariş ettim geldi kargo ile. piyasada bir çok dil konusunda eğitimler var ama sınav başarısı için nokta atış yapmak lazım. linki aşağıda inceleyebilirsiniz.
saygılar

https://www.udemy.com/yds-yokdil-ingilizce-dilbilgisi-egitimi/

Geri