Yeni Site Hazır

Kodla Büyü
hocam rehberlik yazıları kısmında konu konu başlıklar halinde ayrılmış devamı deyince ilgili bir içerik geliyor.. burayı nasıl yaptınız.

haberler kısmını mesela her seferinde yeni haber girerken nasıl oluyor. aşağı doğru hep uzayıp gidecekmi öyle.

haberler bölümü için gördüğüm kadarı ile ben eski sitedeki bütün haberleri ekledim sayfalama kısmı yok. rehberlik yazılarına gelince içerik bölümünde Rehberlik yazıları diye bir bölüm oluşturup onun içine yazıları ekledim. menüdende içerik listele ile yaptım. siteye gelince bende üst bakanlığa ait menü olmasa bencede gayet iyi.

hocam hizmet standartları kısmını nasıl hazırladınız. galiba excel dosyasını kopyala yapıştır yapmışsınız. ama sayfaya sığmış. ben yapınca sağa doğru açılıyo. tek tek ayarlama mı yaptınız

eski siteden aldım hocam. o zmn düzenlemiştim fckeditör ile ordan direk kaynak kodlarını alıp yeni sistemde html bölümüne yapıştırdım. isterseniz göndereyim kendinize göre düzenleyin.

kamu hizmet standartları html kodları

Ekli dosyalar

• KAMU HİZMET.rar
    2.7 KB · Görüntüleme: 30
sınıflar içinde şu şekilde bi çözüm düşündüm. içerik bölümüne 5. sınıf 6. sınıf vs şeklinde içerik kategorisi oluşturdum. ve bu kategorilerin içine içerik olarak eklemeler yaptım. menüde ise içerik listeme bağlantısı ile bu içerik kategorilerini çağırdım.

noktanet' Alıntı:
sınıflar içinde şu şekilde bi çözüm düşündüm. içerik bölümüne 5. sınıf 6. sınıf vs şeklinde içerik kategorisi oluşturdum. ve bu kategorilerin içine içerik olarak eklemeler yaptım. menüde ise içerik listeme bağlantısı ile bu içerik kategorilerini çağırdım.

teşekkürler hocam.

Geri