Yeni sitede haber sorunu

Kodla Büyü

blankkeyframe

Seçkin Üye
Seçkin Üye
siteye haber eklediğimde dönen manşet kısmında ilk turda tek haber görünüyor ikinci habere geçtiğinde boş gözüküyor, ikinci turda diğer haber görünüyor bunu nasıl düzeltebilirim?

benzer sıkıntı bende de oldu, sayfayı yenilediğimde sorun çözlüyordu hocam

hocam bende de aynı şey oluyordu. Bugün yeni haberler eklediğimde baktım sorun kendiliğinden düzelmiş.

blankkeyframe' Alıntı:
siteye haber eklediğimde dönen manşet kısmında ilk turda tek haber görünüyor ikinci habere geçtiğinde boş gözüküyor, ikinci turda diğer haber görünüyor bunu nasıl düzeltebilirim?
Sayın Hocam,

Sitede tek haber varsa böyle oluyor. Haber sayısını artırırsanız sıkıntı kalmaz.

Bende bugün haber ekledim 2 tane.Ama anasayfada haberler hiç gözükmüyor.Eski haberler devam ediyor.tüm haberler linkine tıkladığımda ancak tüm haberler görünüyor ama, anasayfada yoklar.Yayın tarihleri de 1 aylık. Yeniliyorum, tekrar tekrar giriyorum aynı.Sorun nedir acaba?

yeniogretmen' Alıntı:
Bende bugün haber ekledim 2 tane.Ama anasayfada haberler hiç gözükmüyor.Eski haberler devam ediyor.tüm haberler linkine tıkladığımda ancak tüm haberler görünüyor ama, anasayfada yoklar.Yayın tarihleri de 1 aylık. Yeniliyorum, tekrar tekrar giriyorum aynı.Sorun nedir acaba?

tarayıcılar hafızalarından otomatik veri gösteriyor, tarayıcınızı açıp kapatın (bazen) yada başka bir tarayıcıdan bakın (büyük ihtimal) haberlerin eklendiğinin görürsünüz...

Geri